Kotka Bastet – potęga zielonego spojrzenia :)

Bastet, zdrobniale zwana „Baścik” to drobna, kochająca człowieka po przejściach koteńka. Swoje już w życiu przeszła, bo dobrych kilka lat poniewierki pół-bezdomnego kota. Mieszkała w kontenerze pracowniczym w jednym z dużych trójmiejskich zakładów – była ulubienicą wszystkich, a jednak niczyja 🙁 pod nasze skrzydła trafiła, gdy jej stan zdrowia nagle się pogorszył.

Okazało się, że ma ogromny stan zapalny w pyszczku, którego źródłem były resztki zębów – było ich aż 7, a ogromny ból nimi wywołany, sprawiał, że Baścik dosłownie wyła przy jakichkolwiek manipulacjach w okolicy głowy. Jadła tylko zblendowane kocie jedzenie, a i to z bólem i płaczem i uciekaniem od miski.

Dziś ból przy jedzeniu to historia, Baścik je nawet suchą karmę. Musi jednak dostawać lek, którego miesięczny koszt to około 30 złotych. Nie jest to wysoka cena za uwolnienie od bólu. Wygląda na to, że ze względu na wiek będzie długoterminowym „tymczasem” więc prosimy również o wirtualną adopcję. Miesięczny koszt utrzymania to 130 złotych. Potrzebujemy również pomocy przy opłaceniu faktury za operację, będzie to około 600 złotych. Nie chcemy znów popaść w finansowe tarapaty 🙁

To słodka przylepa, która na kolanach człowieka, któremu ufa, mogłaby spędzać całe, zmieniając jedynie „boczek” na którym leży 🙂 kotów się boi, jednak myślę, że z nieinteresującym się nią zwierzakiem mogłaby zamieszkać.

Gdyby ktoś był zainteresowany adopcją tej słodkiej przylepy – lub chciał się dowiedzieć o niej czegoś więcej, zapraszamy do kontaktu z wolontariuszką 505 929 049.

Dane do przelewu
„Bastet”

Dane do wpłat:
Pomorski Koci Dom Tymczasowy
Fundacja Międzynarodowy Ruch na Rzecz Zwierząt Viva
ul. Kawęczyńska 16/39
03-772 Warszawa
nr konta: 12 2030 0045 1110 0000 0255 8070 (BGŻ)
SWIFT potrzebny dla przelewów zagranicznych: PPABPLPKXXX
PayPal: pkdt.biuro@gmail.com
Uwaga: jako nazwę można też podawać nazwę skróconą, czyli:
Pomorski Koci Dom Tymczasowy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *