Franuś szuka domu (grzecznościowe)

Kotek FranekFranek, wykastrowany, około 2 letni kocurek. Waży 4,6 kg, więc to drobiazg z apetytem. Franek przychodził całą zimę pod dom, szukając człowieka i jedzenia. Pomogłam mu przeżyć zimę, wyleczyłam z przeziębienia, wykastrowałam, zaszczepiłam. Tuliłam w gorączce po szczepieniu (pomogły leki przeciwgorączkowe), ale zatrzymać nie mogę ze względu na już mieszkające u mnie chore dwa kocury. Franio ma dobre wyniki krwi, z testów na wirusówki wynika, że nic mu nie jest. Był regularnie odrobaczany (żadnych pcheł, świerzbów, grzybic itp.)

Czysty, miziasty, lubiący zrównoważone dzieci kocurek, który chodzi za człowiekiem jak pies, klei się do człowieka i grucha jak gołąbek. Wtulony zasypia z błogą i niewinną miną. Korzysta bezbłędnie z kuwety, lubi się bawić (preferowane godziny poranne i wieczorne na zabawę). Jeszcze do tej pory nic nie nabroił, drapie tylko przeznaczona dla niego kłodę drewna :).

Jak żył na zewnątrz gonił inne koty, w domu wykazuje mniej nerwowości, ale poznanie go z innym, mało agresywnym kolegą wymagałoby czasu ( Frankowi chyba sam człowiek by wystarczył). Franuś chciałby bardzo spędzać dużo czasu u swojego człowieka na kolanach – teraz to niemożliwe 🙁 Obecnie Franek przebywa w Gdańsku.

Kontakt Kinga 502-494-440. mail: kingaskiba74@gmail.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *