Bajka stoczniowa szuka domu

Kotka BajkaBaja ma 3 lata, z czego dwa spędziła żyjąc na stoczni. Mieszkała tam do momentu wypadku; została potrącona przez auto. Miała przepuklinę przeponowa oraz uraz kolana. Nasi zaprzyjaźnieni weterynarze zadbali o nią i po problemach prawie nie ma śladu, poza lekkim utykaniem na nóżkę.

Bajka jest wysterylizowana, zdrowa. Szukamy jej nowego domu, najlepiej z możliwością wychodzenia na dwór. Bajka jest miłą kotką, lubi kontakt z człowiekiem. Podbija rękę do głaskania i czeka na mizianki. Dogaduje się z innymi kotami, ale nie daje sobie ‚w kasze dmuchać’. Mało bajkowe dotąd życie chcemy Bajce odmienić.

Kontakt w sprawie domu dla Bajeczki: Monika K. tel. 797 623 968

6 Comments

 1. Dzień dobry, jaki jest miesięczny koszt utrzymania koteczki i jaki jest jej obecny stan zdrowia oraz rokowania?

  • Dzień dobry, Bajeczka jest już sprawna, lekko tylko utyka na łapkę. Wciąz jednak jest w domu tymczasowym, z nadzieją na dom stały. Jej miesięczny koszt utrzymania – karma sucha i mokra, żwirek, suplementy na kości i olej – to ok. 100 zł. Można jednak wpłacać na Bajkę dowolną kwotę. Każda złotówka jest wsparciem. Z góry dziekujemy!

 2. Dziękuję za szybką odpowiedź. Cieszę się, że z kotkiem lepiej. Nie widzę jej jednak w zakładce adopcje, stąd pytanie, sądziłam, że to ze względu na trwające jeszcze leczenie.
  Pozdrawiam!

 3. Dziękuję za info 🙂
  Przelew poszedł, mam nadzieję, że niedługo do Państwa trafi, bo koteczka naprawdę chwyta za serce :))
  Pozdrawiam!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *