BŁAGAMY O DOM DLA STEFANA – DS LUB DT

BŁAGAMY O DOM DLA STEFANA!!!
MA TRAFIĆ Z KANAPY DO KLATKI, POMOCY!!!
URATUJ KOCURA PRZED SAMOTNOŚCIĄ.

Stefan to fajny gość. Jest spokojnym, łagodnym kocurem. Lubi mizianki, głaskany mruczy jak traktor, drapanie za uszkiem/pod brodą po prostu uwielbia. Mozna go brać na ręce, bardzo chętnie śpi w łóżku. Jest stateczny, nie broi, lubi dobre jedzonko i leniuchowanie u boku opiekuna. Jest kanapowym miśkiem.

Został wyrzucony na ulicę. Pozbawiono go opieki i miłości. Nie radził sobie pod blokiem. Zabrałyśmy go do lecznicy, potem do dt, ale może tam przebywać tylko do końca stycznia. Prosimy o ratunek, o dom na zawsze dla chłopaka. Lub o dom tymczasowy.To wrażliwe kocie serducho nie zniesie kolejnego pobytu w klatce. Dom, ulica, klatka, dom. To już wystarczająco dużo jak na jednego kociaka. Potrzebni ludzie, którzy będą Stefana rozpieszczać, kochać, głaskać i pozwolą mu zapomnieć o wszystkim, co przeszedł.

Stefan nie jest wyjatkowym przystojniakiem, to zwykły rudzielec. Do tego ma problemy skórne. Trzeba zadbać o weta. Czy naprawdę czeka go znowu samotność – pobyt w klatce metr na metr przez długie dni. Ze stresu wygryzie sobie sierść jeszcze bardziej. To będzie katastrofa. Ogromna kocia tragedia. Stefan chce znowu uwierzyć w człowieka. Będzie miał szansę?

Dt wesprzemy karmą, żwirem, opieką wet. Ds może liczyć na nasze wsparcie w opiece lekarskiej do wyleczenia problemów skórnych.

Kontakt w sprawie adopcji: Wioletta P. 667882517

Comments are closed.