Jeśli ktoś jeszcze nie poznał wirtualnie Fifi to właśnie nadszedł ten moment!

Najwyższy czas by Fifi zamieszkała z nową rodziną, do której wniesie mnóstwo radości i typowe dla siebie kocie ‘gadulstwo’.
Otóż Fifi gada, a raczej uroczo odpowiada człowiekowi na słowne zaczepki. Przychodzi również na zawołanie.
Ma 10mcy, wielkie ciągle zdziwione oczy i nieco koślawe łapki co jedynie dodaje jej uroku. Królową piękności na pewno nie jest ma za to cudowny charakter. Doskonale dogaduje się z innymi kotami, jest zawsze chętna do zabawy a jeśli kogoś zna troszkę lepiej to i do częstego przytulania.  Zdrowotnie Fifi wiele przeszła. Po ciężkim kocim katarze przyszła pora na problemy jelitowe, kolejno skórne.
Na chwilę obecną z ulgą możemy stwierdzić, że dziewczyna na tyle wyszła na prostą, że może ruszyć w świat. Musi jedynie regularnie przyjmować leki sterydowe na atopowe zapalenie skóry (raz w tyg 1 tabl) oraz należy obserwować czy nie zaczyna się drapać. Wówczas konieczne jest założenie jej skarpetki na głowę bądź szyję, w zależności od miejsca drapania się.

W zamian za tę odrobinę wysiłku przy podawaniu leków oraz obserwowanie zachowania kotki nowy opiekun otrzyma miłość bezwarunkową oraz wiele pociechy z ‘Fifowego’ towarzystwa.
Kontakt adopcyjny: Jagoda 798 183 242

 

Comments are closed.