Julka – pilnie potrzebny dom, choćby tymczasowy

Kotka JulkaBo choć kocica jest już bezpieczna, to jednak jest bardzo nieszczęśliwa 🙁

Czy ktoś szuka przyjaciółki? Uwielbiającej pieszczoty, towarzyskiej, a jednocześnie nienachalnej? Julka właśnie taka jest – nie wejdzie Ci na głowę, za to wiernie potowarzyszy, gdy będziesz czytać książkę, a wieczorem, jeśli jej pozwolisz, ładnie ułoży się przy poduszce i będzie mruczeć do snu. Poczeka grzecznie aż wrócisz z pracy, a wtedy już będzie Cię miała na oku na wszelki wypadek, bo gdybyś chciał ją pogłaskać, to ona chciałaby być „pod ręką”.

Piękna, subtelna kocica, wyrwana ze strasznej biedy, potrafi docenić uwagę, wikt i opierunek. Jest miła, grzeczna, bezproblemowa. W niewiadomych okolicznościach straciła ogon, ale nie ma problemów z utrzymywaniem czystości.

Boi się niestety kotów – jeden z rezydentów domu tymczasowego bardzo ją terroryzuje więc musi siedzieć zamknięta w pokoju na poddaszu – przez to Julka pozbawiona jest ludzkiego towarzystwa przez większość dnia :(właśnie z tego właśnie powodu potrzebujemy dla niej PILNIE domu – stałego lub tymczasowego, ale bez kotów lub z bardzo spokojnym i stacjonarnym zwierzakiem.

Koteczka ma około 5 lat, jest w doskonałej kondycji zdrowotnej, jest również wysterylizowana. Bardzo chętnie zamieszka w spokojnej okolicy, gdzie bezpiecznie będzie mogła wychodzić na spacery 🙂

KONTAKT: Agata 505929049

Fundacja jest już w dramatycznej sytuacji finansowej, dlatego prosimy o datki wspierające naszą działalność – nawet utrzymanie tak bezproblemowego jak Julka kota kosztuje – około 80zł na miesiąc. Pomagajcie nam ratować te nie potrafiące upomnieć się o pomoc istoty.
Dopisek „Julka DT Agata”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *