Kotka Łajba, wyrwana z piekła, szuka swej przystani

Kotka ŁajbaKoteczka Łajba została zabrana podczas jednej z naszych interwencji w Brzeźnie Lęborskim. Kicia była bardzo zabiedzona, można było się na niej uczyć kociej anatomii. Do tego bardzo chora, przeszła bardzo zaawansowany koci katar. Z tego wszystkiego zaczęła bardzo intensywnie gubić sierść. A człowieka bała się jak ognia.

Na szczęście, po ponad dwóch miesiącach intensywnego leczenia oraz oswajania kotka jakby za pomocą czarodziejskiej różdżki przeszła metamorfozę. 🙂

Łajba jest zdrowa, uwielbia mizianie, można przy niej zrobić dosłownie wszystko. Na rękach jeszcze nie czuje się pewnie, jednak z każdym dniem coraz bardziej szuka kontaktu z człowiekiem.
Jedynym minusem Łajby jest to, że próbuje zdominować inne koty. Może dlatego, że jest ich sporo w naszym dt i nie czuje się pewnie? Tego nie wiemy, jednak wierzymy, że dobrze przeprowadzona socjalizacja z innym kotem da bardzo dobre efekty. Wskazany dla kotki byłby odpowiedzialny dom, gdzie mogłaby wychodzić na spacery w bezpiecznej okolicy.

Łajba ma około 3 lat, jest wysterylizowana, zaszczepiona oraz nauczona korzystania z kuwetki i drapaka.

Kontakt w sprawie adopcji: Asia 504-062-119 lub asia.pkdt@gmail.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *