Kto pokocha Mandarynkę?

Kotka MandarynkaKoteczkę Mandarynkę spotkałam na swojej drodze przez przypadek, zresztą prawie jak każdego podopiecznego. Siedziała taka bida na środku osiedlowej ścieżki i zaczepiała ludzi. Kawałek dalej dojrzałam kocią budkę, ktoś się musiał kicią opiekować. Wypytywałam o nią ludzi wokół, jedyne co się dowiedziałam to, że prawdopodobnie ktoś się wyprowadzał i „zapomniał” o kici. Ktoś zrobił budkę, ktoś ją dokarmia, ale fajnie gdyby znalazła dom… No więc obiecałam jej, że po nią wrócę. Wracałam kilka razy, ale nigdy jej nie było. Już miałam nadzieję, że ktoś się zlitował i ją przygarnął. Zaczęły się mrozy i nie dawało mi spokoju, czy kicia ma dom. Poszłam… i wróciłam do domu ze zmarzniętą kotką pod kurtką.

Mandarynce zaczynały ropieć oczka i miała już katar. Tego samego dnia trafiła pod opiekę lecznicy weterynaryjnej. Okazało się, że oprócz przeziębienia kicia ma zatkane jelita jakimiś resztkami. Na szczęście po podaniu leków, kroplówek i środków przeczyszczających, zaczęła się załatwiać. Ufff… obeszło się bez operacji. Wiemy już też, że Mandarynka jest wysterylizowana.

Kicia jest bardzo przyjacielska, pragnie kontaktu z człowiekiem. Sprawdziłby się dla niej dom cichy, bez małych dzieci. Koteczka została odpchlona, odrobaczona, zostanie również zaszczepiona i zachipowana.

Więcej informacji o koteczce udzieli Asia:
asia.pkdt@gmail.com lub 504062119

Jeżeli nie możesz adoptować koteczki, wpłać grosik na jej utrzymanie.

Pomorski Koci Dom Tymczasowy
Fundacja Międzynarodowy Ruch na Rzecz Zwierząt Viva!
12 2030 0045 1110 0000 0255 8070 (BGŻ)
ul. Kawęczyńska 16/39
03-772 Warszawa
SWIFT: PPABPLPKXXX
PayPal: pkdt.biuro@gmail.com
Dopisek: Mandarynka Koci Czas

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *