Łatek i Mały – chłopaki do przytulania. Szukają domu.

Łatek (biało-szary) jest super miziastym kotem. Lubi towarzystwo człowieka, kanapę, głaskanie i czułości. Przybiega i chce się przytulać, jest bardzo łagodny – taka kocia gapa. Docenia leżenie na kolanach i spanie z opiekunem. Lubi się bawić, jest radosny. Myszki, wędki, piłeczki sprawiają mu dużą frajdę. Jest łasuchem.

Mały (szary pręgusek) jest żywym srebrem. Lgnie do każdego, naprasza się, pakuje na człowieka. Dopomina się głaskania, przytulania, zabawy. Doskonale wie, do czego służy kanapa. Jest bardzo przyjacielski, bardzo towarzyski i równie łagodny jak jego kolega. Ciągnie delikatnie za nogawki, by zwrócić na siebie uwagę. Każda zabawka mobilizuje go do harców.

Trudno chłopakom zrobić zdjęcia. Od razu – jeden przez drugiego – pakują nosy w obiektyw i wchodzą na fotografa. Sposobem na spacyfikowanie towarzystwa była tylko wędka. Inaczej nie odpuściły głaskania i wchodzenia na nogi. 🙂 Dopiero zmęczone zabawą kociaki padły i przez chwilę pozowały.

Mały i Łatek idealnie się dobrali i bardzo się z sobą zaprzyjaźnili. Wszystko robią wspólnie. Lubią razem spać, bawić się, myją się nawzajem. Nawet o człowieka nie rywalizują – przytulają się jednocześnie.

Szukamy wspólnego domu. Kontakt w sprawie adopcji: Wioletta K. 734455046

 

Comments are closed.