Kleo i Bursztyn szukają domów

Dwa fajne kociaki szukają swoich ludzi. Mają 5 miesięcy, są rozczulającymi małymi szkrabami – wesołymi, przyjacielskimi, ciekawskimi. Do adopcji razem lub osobno.

Bursztyn ma oryginalną urodę, to trikolor – rzadkość, jeśli chodzi o płeć męską. Jest odważnym, towarzyskim chłopakiem. To energiczny dzieciak i etatowy przytulak. Wszędzie go pełno, wszędzie by zajrzał. Do wszystkich przybiega, zaczepia i liczy na mizianki. Odważnie pakuje się rano do łóżka, bez problemu odnajduje się na kanapie także w dzień. Pomiędzy zabawą a zabawą trzeba się przecież czasami przespać. Najlepiej u boku człowieka.

Kleo (buraska z przebłyskami rudego/złotego) to subtelna dziewczynka. Jest łagodnym, grzecznym kociakiem. Lubi harce i zabawy, ale przede wszystkim lubi człowieka. W pierwszym kontakcie jest troszeczkę nieśmiała, ale jak tylko poczuje się bezpiecznie, prezentuje cały wachlarz swoich kocich zalet. Wzięta na ręce mruczy najcudowniej na świecie. Rano, jak tylko usłyszy głos, przybiega na mizianki. Lubi wylegiwac się przy człowieku. Jest fantastyczną kotką – przylepną, pragnącą kontaktu i czułości. W nowym domu będzie potrzebowała kilku dni na aklimatyzację, a potem – nowi opiekunowie – strzeżcie się! Zaleje Was morze kociej miłości. 

Maluchy są zdrowe, zaszczepione, gotowe do kochania. Szukają domów na zawsze. Kontakt: Monika 888241551

Comments are closed.