MALUTKI BRUNO – 2 MIESIĄCE I JUŻ ZOSTAŁ BEZDOMNY

Ktoś wyrzucił tego maluszka przed sklepem w okolicach Gdańska. Było już późno, sklep zamknięty, a kociak płakał pod nim całą noc. Takie informacje uzyskałam od ciekawie wyglądającej przez okno pani mieszkającej obok…

Bruno to przesympatyczny, wesoły kociak, który z pewnością na ulicę trafił prosto z domowej kanapy. Cóż, okres wakacyjny, jest zapewne ofiarą nieprzemyślanej decyzji. Miał sporo szczęścia, że nie zagryzły go biegające luzem okoliczne psy.

Teraz Bruno jest bezpieczny, jednak pilnie szuka swojego, stałego już, miejsca na ziemi i kochających opiekunów. To fantastyczny kociak, jest bardzo rezolutny, taki mały mądrala, który od razu wiedział do czego służy kuweta, a na widok innego kota poleciał do niego w te pędy trochę się pobawić. Nic mu z tego nie wyszło, bo trafił na starego wygę który kociaki co najwyżej paca łapą i odchodzi.

Mały uwielbia się bawić, wszystkie kocie zabawki wita z zachwytem i używa ich do upadłego. Człowieka kocha, ostatecznie to on – mimo tego, że najpierw go wyrzucił – sprawił, że ustał płacz, a pusty brzuszek się zapełnił. Bruno zjada ze smakiem każdą kocią karmę dla maluchów, nie grymasi, i ma zawsze dobry humor. Będzie wspaniałym towarzyszem swojej ludzkiej rodziny, starsze dzieci znajda w nim ukochanego przyjaciela, a inny pies czy kot dobrego kumpla.

Bruno przebywa w okolicach Gdańska i z utęsknieniem czeka na prawdziwy dom. Nr tel: 722 192 997

Prosimy o wsparcie w utrzymaniu Bruna, potrzebne są środki na karmę, żwirek, wizytę weterynaryjną i szczepienie.
Dane do wpłat, koniecznie z dopiskiem „Bruno”
Pomorski Koci Dom Tymczasowy
Fundacja Międzynarodowy Ruch na Rzecz Zwierząt Viva
ul. Kawęczyńska 16/39
03-772 Warszawa
nr konta: 12 2030 0045 1110 0000 0255 8070 (BGŻ)
SWIFT potrzebny dla przelewów zagranicznych: PPABPLPKXXX
PayPal: pkdt.biuro@gmail.com

Comments are closed.