Meliska szuka domu

Kotka MeliskaMeliska to 1,5 roczna wysterylizowana koteczka. To słodka gaduła, która z pewnością umili każde popołudnie 🙂 za opiekunem chodzi jak cień licząc, że dostanie jakiś przysmak albo chociaż głaszczka. W stosunku do kotów jest ustępliwa i mało konfliktowa – bez problemu dogada się z większością kotów. Do niedawna mieszkała z psem, z którym łączyła ją niewątpliwie przyjaźń . Oczywiście bezbłędnie korzysta z kuwety, bawi się kocimi zabawkami – jej ulubione to te, przy zabawie którymi można zdobyć jakiś przysmak 🙂 doskonale zna zasady panujące w domu, np. zakaz wchodzenia na kuchenny blat, ale zdarza się jej o tym „zapomnieć” – przyłapana na gorącym uczynku natychmiast zeskakuje, zabawnie przy tym „pyskując” i narzekając na swój smutny los 😉

Meliska w wieku około 8 miesięcy zachorowała na padaczkę, wymaga zatem podawania dwa razy dziennie leku – podanie jej tabletki nie jest żadnym wyczynem, kotka chyba wie, że to dla jej dobra, gdyż nawet nie protestuje, tylko grzecznie połyka pigułki. Od kiedy przyjmuje leki ani razu nie miała napadu (przynajmniej od 3 miesiącu), wykluczone zostały możliwe chorobowe przyczyny padaczki (zakażenia).

Kotka jest fantastyczna, śpi z opiekunem pod kołdrą, zawsze lubi być blisko, i nic w domu nie może się zadziać bez jej wiedzy i asysty. Mieszka w domu tymczasowym w Wejherowie, zainteresowanych adopcja zapraszam do zapoznania się z naszą podopieczną. Ze względu na konieczność przyjmowania leków o mniej więcej stałych porach może zamieszkać jedynie w domu bez możliwości wychodzenia na dwór.

Kontakt: Agata 505 929 049

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *