Misza – 90 dni w klatce – pilnie potrzebny dom stały lub tymczasowy

PILNIE POTRZEBNY DOM STAŁY LUB TYMCZASOWY!!!
MISZA SPĘDZIŁ JUZ 90 DNI W KLATCE, CZY TAK BĘDZIE JUZ ZAWSZE?
PROSIMY O DS/DT.

MISZA SZUKA CZŁOWIEKA DO PRZYTULANIA
O MISZY ZAPOMNIAŁ ŚWIAT

Miziasty, ufny, przylepny. Porzucony. Cztery razy postrzelony. Zapomniany i niechciany. To historia Miszy.

Misza na pewno miał kiedyś dom, doskonale wie, co to głaskanie i towarzystwo człowieka. Jest kochany, miziasty, ufny. Bardzo pragnie kontaktu z człowiekiem, cały czas nawołuje, prosi o uwagę, próbuje sforsować pręty klatki, by tylko znaleźć się blisko i poczuć dotyk ludzkiej dłoni. Nikt go nie chce.

Z jakiegoś powodu trafił na ulicę. Bezdusznie się go pozbyto? Zgubiono i nie szukano? Raczej trudno nie odnaleźć tak charakterystycznego kota, nawet jeśli się zgubi. Nie znamy przyczyn, widzimy skutek. Stare złamanie łapy i 4 śruty w małym ciałku. Pogryzienia. Naderwane uszy. Kot przeszedł przez piekło.

Przy poprzednich ogłoszeniach odzew był niesamowity. Miszę chcieli wszyscy. Trzeba go było najpierw wyleczyć. Teraz, kiedy jest już zdrowy a sierść nabiera blasku, praktycznie zapadła cisza. Bo jest fiv +. Ma zostać na zawsze w klatce?

Co oznacza fiv+? To wirus, który obniża odporność. W warunkach domowych można ją wspomóc suplementami. To tyle. Koty fiv+ żyją jak wszystkie inne. Wystarczy domowa opieka i miłość opiekuna. Wirus absolutnie nie jest zaraźliwy dla ludzi, dla psów, dla żadnych innych gatunków. Zarazić się może tylko inny kot przy okazji dużych kocich bójek.

Prosimy o dom dla Miszy. O dobre serce i otwarty umysł (bo fiv to naprawdę nie koniec świata!). Rzeczywistość kocura to w tej chwili klatka metr na metr. Tak będzie już zawsze? Misza bardzo tęskni za człowiekiem. Gaśnie.

PROSIMY O DOM STAŁY LUB TYMCZASOWY – TEN DRUGI TEŻ NA WAGĘ ZŁOTA!

Kontakt: Monika S. 888241551

Comments are closed.