PILNE!!! KITKA TRACI DOM.

KITKA TRACI DOM!
PILNIE POTRZEBUJE DS/DT. BŁAGAMY O POMOC.

Kitka jest przemiłą, miziastą kocicą. Idealną przylepą do kochania. Chętnie przyjmuje głaskanie i pieszczoty, jest spragniona kontaku z człowiekiem. Dotknięta mruczy zawodowo i prezentuje swoje kocie wdzięki.

Kicia pojechała jakiś czas temu do nowego domu. Niestety, nie dogadała się z rezydentką. Prawdę powiedziawszy, nie daje jej żyć. Jest kochaną kocicą – dla człowieka. Innych kotów nie lubi. Pilnie szukamy domu stałego lub tymczasowego dla singielki.

Kitka lubi spać w łóżku. Jest grzeczna, spokojna, czyściutka. Ma około 4 lat, nie w głowie jej już bałagan i harce, za to chętnie spędzi czas na kanapie u boku człowieka. Ma wspaniały charakter, wielkie pojemne kocie serducho. Pokocha pojedyńczego opiekuna, ale dla całej rodziny też starczy jej ciepłych uczuć.

Szuka domu, w którym będzie kochana i rozpieszczana. Marzymy o domu stałym, by Kitka nie musiała po raz kolejny zmieniać otoczenia, ale dom tymczasowy też jest na wagę złota. Pozwoli jej unikąć wielu stresów. Błagamy o pomoc dla Kitki – ma za sobą sporo przeprowadzek. Dom, który chciał ją porzucić, lecznicę, kociarnię, dom tymczasowy, dom stały. Potrzebuje bezpiecznego miejsca i czułego człowieka. 
Kontakt: Monika S. 888241551

Comments are closed.