Przystojniak Robcio szuka swojego człowieka na zawsze

RobcioRobcio ma ok. 5 miesięcy, jest więc już kocim podrostkiem − drobnym i smukłym, choć apetyt mu zdecydowanie dopisuje. Lubi i suchą karmę, puszki, saszetki, surowe mięsko, a najbardziej lubi sprawdzać, co człowiek ma na talerzu!

Pozornie gapcio i sierotka, Robcio nie daje sobie w kaszę dmuchać. Bardzo dobrze dogaduje się z resztą kotów w domu tymczasowym. Uwielbia ich towarzystwo. Gdy widzi kota na horyzoncie, od razu zachęcająco pomrukuje, ociera się o starszaków łepkiem i śpi z nimi w jednym koszu.

Robcio bawi się wszystkim, co znajdzie, jak myszy zostaną już rytualnie wrzucone za komodę czy sofę, wtedy w ruch idą papierki, patyczki do uszu i, ołówki. Jest trochę nieśmiały w stosunku do ludzi. Pozwala się się jednak brać na ręce, a nawet przyjaźnie mruczy.

Kociak jest zdrowy, odrobaczony i zaszczepiony. To kochany chłopak, wesoły psotek o niespożytych pokładach energii. Idealny towarzysz dla innego kota. Z radości zamieszka razem z Miłką, z którą przyjaźni się w domu tymczasowym. Robcio przebywa w Gdańsku.

Kontakt w sprawie adopcji: Asia, tel. 692 492 135
janna.biela@gmail.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *