Sofia i Zola szukają wspólnego domu

Kotki Sofia i ZolaDziewczyny są ze sobą od małego kociaka. Straciły dom, w którym się wychowały, ponieważ „opiekunka” się wyprowadziła i nie zabrała ich ze sobą. Bardzo smutna, choć typowa historia…

W tym nieszczęściu tyle jest dobrego, że nie zostały rozdzielone; że mogą wspierać się nawzajem okazując sobie czułość, której brakuje ze strony człowieka. Kochają się bardzo i nie możemy pozwolić, by musiały żyć osobno, choć pewnie łatwiej byłoby znaleźć im domy.

I Zola, i Sofia są bardzo wrażliwymi kotkami, ufającymi człowiekowi bezgranicznie, mimo tego, co im zrobił. To niesamowite pieszczochy, które tylko wyczekują momentu, kiedy będą mogły się przytulić i być blisko opiekuna. Szelest otwieranych saszetek powoduje u nich małą głupawkę – wchodzą wtedy na głowę, przepychając się jedna przez drugą, bodą główkami rękę, pakują się na kolana – mają wspaniały apetyt 🙂

Kotka ZolaZOLA – czarno-biała koteczka, jest odważniejsza, zawsze pierwsza bada teren, jest pierwsza do pieszczot i do zabawy. Gania wszystko, co się rusza; uwielbia kocie zabawki, piłeczki. Podczas zabawy zachowuje się jak mały kociak. Jest wesoła i rezolutna.

 

SOFIA – trikolorka, wrażliwiec, któremu dłużej zajmuje adaptacja w nowym środowisku, jednak kiedy się otworzy, okazuje się, że największym marzeniem tej kotki jest wtulać się w człowieka i tak już zostać chyba na zawsze 🙂 Nie ma większego miziaka. Do łóżka wskakuje przed opiekunem i czeka na niego i swoją porcję głasków.
Obie kotki są po prostu słodkie, wdzięczne za każdy odruch czułości. Nie spotkałam jeszcze tak czystych i nieinwazyjnych kotów. Nigdy nie podrapały niczego poza drapakiem. Dotychczas nie wychodziły na dwór, jednak w domu tymczasowym mają do dyspozycji duży taras, z którego chętnie korzystają.Kotka Sofia

Będą wspaniałymi towarzyszkami spokojnych ludzi, wniosą do swojego nowego domu życie i sporo radości. Mogą zamieszkać w domu z ogrodem lub w mieszkaniu – będą szczęśliwe wszędzie, gdzie ktoś poświęci im trochę czasu i będzie je kochał.

Koteczki mają 3 lata, są zaszczepione, zdrowe, załatwiają się tylko do kuwety. Obowiązuje wizyta przedadopcyjna i podpisanie umowy.

Kontakt w sprawie adopcji: 786 818 409

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *