Tosiek szuka domu

Kot TosiekTosiek to kocurek, który przeszedł. Jego opiekunka, która jako kociaka wybawiła go od śmierci, została śmiertelnie potrącona przez samochód. On i jego koci współlokatorzy przesiedzieli sami przerażeni w pustym mieszkaniu kilka dni, dokarmiani przez sąsiadów. Bezduszny spadkobierca Pani Basi bez mrugnięcia okiem przekazał koty do schroniska, w którym Tosiowi runął cały świat. Koty siedziały przerażone wciśnięte w najciaśniejsze kąty, odmawiając jedzenia i picia.

Udało mi się znaleźć Tosiowi dom tymczasowy, który został z czasem domem stałym. Długo nabierał zaufania do nowych opiekunów. Wszystkie te wydarzenia w połączeniu z pobytem w schronisku zaowocowały spadkiem odporności i chorobą oczu. Tosiek ma nawracające infekcje. Każdy stres powoduje, że oczy na nowo zaczynają ropieć.

Choroba dała o sobie silnie znać, gdy pojawił się w domu nowy członek rodziny. Szczególnie teraz, gdy dziecko zaczęło chodzić, mówić, interesować się aktywnie otoczeniem, Tosiek żyje w ciągłym stresie, a leczenie oczu daje krótkotrwały efekt. Pomimo próby ograniczeń kontaktów dziecka z kotem, pomimo stosowania specjalnych feromonów i karmy uspokajającej, Tosiek nie radzi sobie w tej sytuacji, nie rozumie jej.

W związku z powyższym opiekunowie Tosia podjęli decyzję o poszukaniu mu nowego, spokojnego domu, bez małych dzieci, najlepiej bez innych zwierząt. Liczymy na cud, na to, że znajdzie się ktoś, kto zechce zaopiekować się dożywotnio Tosiem i podarować mu dom i spokój, którego kocur tak bardzo pragnie i potrzebuje

PROSIMY O DOM DLA TOSIA
Kontakt 502 871 852

Kot Tosiek Kot Tosiek

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *