Trójłapek pilnie szuka domku

Kot TrójłapekPamiętacie kocurka z ul.Grażyny we Wrzeszczu? Tego biedaka, który w budce leżał i miał zmiażdżoną łapkę? Kocurek już jakiś czas jest po operacji amputacji łapki. Po zabiegu dochodził do siebie w jednym z naszych domów tymczasowych, niestety mieszkanie w klatce mu nie służyło. Na szczęście znalazł się wspaniały dom tymczasowy, który kocurka oswaja, a przede wszystkim daje mu swobodę wychodzenia na ogród. Tego właśnie naszemu Trójłapkowi było trzeba! kocurek odżył, nadal nie do końca ufa człowiekowi, jednak jest bezpieczny, a to najważniejsze.

Niestety kocurek nie może zostać pod opieką pani Ewy na zawsze 🙁 Jego tymczasowa opiekunka już posiada sporą gromadkę swoich zwierząt, a każdy dodatkowy to niestety koszty. 🙁 Dlatego też szukamy dla Trójłapka odpowiedzialnego domu, gdzie w bezpiecznej okolicy będzie mógł wychodzić na spacery. Rodziny, której nie będzie zależało na tym, aby kotek był nakolankowym miziakiem, a takiej która chce pomóc i kochać naszego podopiecznego mimo jego „wad”.

Jeżeli nie możesz adoptowac kocurka, to może jesteś w stanie wspomóc DT pani Ewy karmą lub żwirkiem? Jeżeli tak, zapraszamy do kontaktu, również w sprawie adopcji:
Asia 504 062 119 lub asia.pkdt@gmail.com

Możesz też wspomóc prowadzenie DT poprzez wpłatę na:

Pomorski Koci Dom Tymczasowy
Fundacja Międzynarodowy Ruch na Rzecz Zwierząt Viva!
ul. Kawęczyńska 16/39
03-772 Warszawa
nr konta: 12 2030 0045 1110 0000 0255 8070 (BGŻ)
SWIFT potrzebny dla przelewów zagranicznych: GOPZPLPW
PayPal: pkdt.biuro@gmail.com
Tytułem: Trójłapek

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *