Dawno nie wspominaliśmy o naszym niepełnosprawnym podopiecznym Rudym Niuńku.

Rudy Niuniuś jest w zewnętrznym domu tymczasowym pod opieką Pani Marii, Pana Romana i ich syna Zbyszka. Niuniek jest rehabilitowany regularnie. Opiekę nad nim sprawuje Pani Dorota z Bosej Stopy – za co serdecznie dziękujemy! Niuniek wymaga codziennej, troskliwej obsługi: jest odsikiwany mechanicznie 3 razy dziennie, masowany i w miesiącach letnich wyprowadzany na ,przechadzki’ do ogródka.
Kot jak pamiętacie został postrzelony w kręgosłup i znaleziony w Szymbarku. Potem trafił pod naszą opiekę i przeszedł operację kręgosłupa w Szpitalu Weterynaryjnym Krzemińskiego w Gdańsku, tam też był długo hotelowany i przechodził kompletną rehabilitację. Niestety pomimo ogromnego nakładu sił i zaangażowania wielu osób, Niuniek nigdy nie odzyskał pełnej sprawności fizycznej.
Aktualnie stan Rudego Niuńka jest bardzo dobry, dopisuje mu dobry nastrój, lubi swoich kocich towarzyszy i dzięki kociej opatrzności, nie zapada na infekcje pęcherza. Wydaje się, że nie brakuje mu optymizmu i jego niepełnosprawność nie nastraja go depresyjnie. Niuniek ma komfort i bardzo dużo miłości oraz troski.
Poszukujemy dla Rudego Niuńka opiekuna lub opiekunów wirtualnych, ponieważ każdego miesiąca kupujemy mu karmę, podkłady higieniczne, zamawiamy wizyty rehabilitacyjne. Jeśli ktoś zechciałby wesprzeć walkę o dobre życie tego cudnego kociaka – z całego serca zapraszamy – dołączajcie! Jeden zły człowiek go skrzywdził – inni dobrzy ludzie mogą bardzo pomóc! Liczymy na Was!

89160014621030907900000026
Pomorski Koci Dom Tymczasowy
ul. Kawęczyńska 16/39
03-772 Warszawa
SWIFT (kod BIC): PPABPLPKXXX
paypal: pkdt.biuro@gmail.com
Dopisek: Rudy Niuniuś

27 lutego, 2020

PRZEKAŻ 1,5% PODATKU

Twoje zakupy mogą pomagać

Ratujemy Zwierzaki

PomagamyZwierzakom

Zakupy internetowe poprzez

PAY PAL

My też szukamy domu!