2+1 czyli finansowa puszka Pandory w Dt z Pazurem.

Roxi i Cher to siostry zgarnięte z ulicy. Miały szukać nowych domów, ale nigdy się nie oswoiły. Roxi miała wieczny krwiomocz, zdiagnozowano pałeczkę ropy błękitnej. Do dziś ma nawracające idiopatyczne zapalenie pęcherza . Odwiezienie na nieprzyjazny teren samej Cher nie wchodziło w grę. Tym sposobem, choć kotki omijają człowieka szerokim łukiem, śpią na wygodnych kanapach, wtulone w ciepłe kocyki, nie są głodne i zmarznięte.

Historia Szprotki jest odrębna. Kotka przyjechała ze wsi, wychudzona, odwodniona, z grzybicą. Niestety, nie udało się znaleźć kici bezpiecznego miejsca i domu. Za to buraska w lecznicowym boksie na widok człowieka ugniatała łapkami,chętnie się przymilała. Serce wolontariuszki zmiękło i zabrała kotkę do siebie. Szprotka w dużym stadzie początkowo stroniła od człowieka, ale z czasem pięknie się otworzyła. Dziś jest oswojona panią w słusznym wieku.

Co łączy dziewczyny? Oprócz wspólnych drapaków i misek, wspólna faktura w lecznicy.

Ostatnio Roxi i Cher bardzo schudły. Cher ma non stop kaszel. Została odrobaczona, nie pomogło. Zabieg stomatologiczny poprawił stan w buzi, ale kaszel nie ustał. Tabletki antyhistaminowe nie pomagają. Konieczne jest echo serca, by sprawdzić, czy nie tam leży przyczyna. U Roxi utrata wagi nie jest jedynym problemem. Zrobiliśmy badania krwi, na szczęście dobre, jednak serce dudni już przy zwykłym badaniu. Szmery wskazują na poważne zaburzenia lub wadę. Też pilnie potrzebne echo serca. Z kolei Szprotka ostatnimi czasy stała się osowiała. Mniej się rusza, więcej śpi. Pierwszy krok to badanie krwi. Wykonaliśmy, jest ok. Wynik cieszy, ale koszty są. Okazało się, że kotka ma problemy z wypróżnianiem. Potrzebne leczenie i kolejne monety. Bardzo prosimy o wsparcie trzech kocic. Potrzebne środki na opłacenie 2 badań krwi, dwóch badań serca, leków dla Szprotki.
Dt, które opiekuje się w tej chwili 30 kotami, nie wyciągnie tych funduszy z rękawa. Bez Was trudno będzie zrobić krok na przód. Bardzo prosimy o wpłaty.
Dopisek: Roxi, CheR, Szprotka albo 2+1

23 października, 2023

PRZEKAŻ 1,5% PODATKU

Twoje zakupy mogą pomagać

Ratujemy Zwierzaki

PomagamyZwierzakom

Zakupy internetowe poprzez

PAY PAL

My też szukamy domu!