FRANULEC jest wiecznym tymczasem w DTzPAZUREM.

Trafił do nas kilka lat temu, zabrany na leczenie ran z nieprzyjaznego miejsca, jeszcze gdy był całkiem młodym kocurkiem. Niestety nie za bardzo lubił i lubi towarzystwo człowieka a nie było możliwości na jego powrót w to miejsce. FRANULEC jest wspaniałym towarzyszem innych kotów. Bardzo się z nimi lubi, a znany jest z niezwykłej empatii w stosunku do nich. Gdy któremukolwiek coś się dzieje, on od razu leci z pomocą i staje aktywnie w obronie. Spotkałam na swojej drodze wiele kotów ale drugiego takiego jak Franz to nie.
Niestety Franek od kilku lat cierpi na astmę. Pomagały mu tylko sterydy. Obecnie choroba rozszerzyła swój zasięg. Gdy Franuś schudł i zaczął gorzej wyglądać udałam się z nim na wizytę lekarską. Zrobiliśmy badania krwi (na szczęście parametry w normie, chociaż niektóre już w górnej granicy).
Niestety w obrazie USG okazał się stan zapalny jelit, ich ściana jest bardzo pogrubiona. Kolejne zmiany są w ścianie żołądka i trochę zmieniona trzustka. W ramach leczenia włączono steryd w tabletkach.
Ostatnia wizyta – badanie krwi, usg, leki wiązała się dla z nas wydatkiem około 200zł. Bardzo prosimy o pomoc w uregulowaniu faktury za diagnostykę i leczenie Franulca
Tytułem: Franulec

Pomorski Koci Dom Tymczasowy
Fundacja Międzynarodowy Ruch na Rzecz Zwierząt Viva
ul. Kawęczyńska 16/39
03-772 Warszawa
nr konta: 89160014621030907900000026
SWIFT potrzebny dla przelewów zagranicznych: PPABPLPKXXX
PayPal: pkdt@viva.org.pl

6 czerwca, 2023

PRZEKAŻ 1,5% PODATKU

Twoje zakupy mogą pomagać

Ratujemy Zwierzaki

PomagamyZwierzakom

Zakupy internetowe poprzez

PAY PAL

My też szukamy domu!