Koty z dawnej Stoczni Gdynia – odc. 2.

Poniedziałek  02.04.2018r

Na dzisiejszym karmieniu kotów było dużo. Oprócz rozkładania karmy i sprzątania karmników, złapałyśmy dwie kotki na sterylizacje, a do tego również długowłosego kocura Angorę – do leczenia.
Sucha w karmnikach wyjedzona do połowy, a mokra w 100%. Wszystko uzupełnione.
Zobaczyłyśmy też dziś po raz pierwszy nową dorosłą kotkę. Sądziłyśmy w pierwszym momencie, że to zaginiona kilka miesięcy temu Pchełka, ale okazało się, że jednak nie.
Dalej pod dużą suwnicą zaszczyciły nas swoją obecnością cztery koty: Ryszard Lwie Serce, Czarny kocurek ze stolarni, Bura Kaśka spod ‘kurzej stópki’ i Czarny z karmnika pod suwnicą. Czarny ze stolarni przechwycił Rysiowego gourmeta (normalnie nawet rybami nie pogardzi i ostatecznie Rysiu musiał zadowolić się saszetką Felixa.
Na stolarni czekały na nas Pigwinka i Angora. Kocur schował się pod plandeką. Rana na grzbiecie zropiała – widoczny ślimaczący się łysy placek. Udało się go złapać, bez większego problemu. Mamy go w klatce kennelowej. Jutro pojedzie do lecznicy.
Na bramie Cristu Konkubinka wyskoczyła z budki, spodziewając się czegoś ekstra do jedzenia – tym razem zaserwowałyśmy jej gourmeta z wołowinką. Mniam
Na Andremie czekała na nas tylko jedna Pingwinka, ale za to bardzo głodna.

W maju planujemy porządki: sprzątanie budek i wymianę ich wyposażenia.
W perspektywie czeka nas wymiana karmników. Zgłaszajcie się do nas – będziemy potrzebować wsparcia w tej pracy!!! Wspólnie ustalimy termin. Poznacie bezpośrednio naszych stoczniowych podopiecznych.

Pomorski Koci Dom Tymczasowy
Fundacja Międzynarodowy Ruch na Rzecz Zwierząt Viva
ul. Kawęczyńska 16/39
03-772 Warszawa
nr konta: 12 2030 0045 1110 0000 0255 8070 (BGŻ)
SWIFT potrzebny dla przelewów zagranicznych: PPABPLPKXXX
PayPal: pkdt.biuro@gmail.com
z dopiskiem: koty stoczniowe

8 kwietnia, 2018

PRZEKAŻ 1,5% PODATKU

Twoje zakupy mogą pomagać

Ratujemy Zwierzaki

PomagamyZwierzakom

Zakupy internetowe poprzez

PAY PAL

My też szukamy domu!