PODARUJ ZETA NA WETA – edycja 2023

Nie mogła zapaść inna decyzja: Ponownie przyłączamy się do konkursu organizowanego przez Ratujemy Zwierzaki.


Działamy i jak zwykle długów mamy po pachy, więc niezależnie od tego, czy w kociołku obowiązków mamy czas na zrobienie czegoś dodatkowego, czy nie – z małym poślizgiem ale STARTUJEMY.

Jest konkurs, jest szansa na pomoc bezdomniakom.
O zwycięstwie decyduje ilość darczyńców – każdy może dokonać wpłaty raz, obojętnie jakiej kwoty – sama wpłata to punkt dla naszych kociaków.

Wrzuć kasę do skarbonki TUTAJ:

https://www.ratujemyzwierzaki.pl/podaruj-zeta-na-weta-2023

i udostępnij!

Dla podopiecznych PKDT to naprawdę wiele. Zebrane środki trafią do nas niezależnie od zajętego miejsca i pomogą pokryć faktury za leczenie. Długi w lecznicach zawsze wiszą nad nami jak wyrok. Wygrana postawi nas na nogi na jakiś czas. Może nawet zapełnimy na trochę półki w pustych kocich spiżarniach.

Co o nas?
Jesteśmy grupą wolontariuszek, pracujemy wyłącznie społecznie.
PKDT istnieje od 2009 roku 14 lat. Jesteśmy zmęczone, z roku na rok co raz bardziej. Zasypane zobowiązaniami, wyjazdami w teren i do lecznic, przytłoczone zajmowaniem się ogromną ilością zwierząt, które mamy pod opieką.
Często mamy dość, chce się się nam zwyczajnie położyć, odpaść. Nie myśleć i nie robić. Czasami – z powodu kocich tragedii – chce się po prostu wyć.

Takie są fakty. Nie ma się co czarować.

Dlaczego więc działamy dalej?
Każda z nas na tyle poznała już świat kociej biedy, że nie jest w stanie odwrócić wzroku.

Jest tyle zwierząt potrzebujących pomocy, porzuconych, chorych, że nikt tego nie uniesie. Jednak każdy uratowany zwierzak, to uratowane jedno życie. Życie, które spogląda w nasze oczy, które przytula się, mruczy. Które w końcu ląduje na bezpiecznej kanapie u boku nowego opiekuna. Widok bezcenny.

Nie mniej ważny jest moment, w którym niezsocjalizowany dzikusek dochodzi do siebie. Wracają mu siły, zaczyna jeść. Kończy się ból i cierpienie zwierzęcia, które jest niczyje. Jednak tak samo odczuwające jak każda żywa istota.

Są rozrabiające maluchy, które gonią rodzeństwo albo własne ogony. Są kocie nosy smyrające rano po policzku w ramach akcji: czas na żarcie. Kocie jęzory, które w ramach czułości czasami zafundują nam toaletę. I kocie łapki, które przytrzymają dłoń, kiedy oczy jednocześnie mówią: no, weź, nie żartuj, tylko drap.

I tak dzień za dniem daje nam to siłę do dalszego działania.
Startujemy w tym konkursie dla nich.

Nie dla siebie.

Pomóżcie wygrać: PKDT środki na pomaganie, a im wszystkim życie.
Gramy o wiele, bo kwota, która jest nagrodą, może być kluczem do przetrwania.

WYGRANĄ oraz wszystkie wpłacone środki podobnie jak w ubiegłej edycji PRZEZNACZYMY na uregulowanie naszych długów w lecznicach Długów, które powstały w wyniku leczenia na tzw. kreskę.

W dalszej kolejności chcielibyśmy zapewnić naszym podopiecznym niezbędne potrzeby bytowe – karmę mokrą i suchą oraz żwir.

7 listopada, 2023

PRZEKAŻ 1,5% PODATKU

Twoje zakupy mogą pomagać

Ratujemy Zwierzaki

PomagamyZwierzakom

Zakupy internetowe poprzez

PAY PAL

My też szukamy domu!