AKCJA EWAKUACJA! RATUJMY KOTY ZE STOCZNI NAUTA!

Kochani w tej chwili nowych podwórek szuka 20 KOTÓW!
Pilnie, jak najszybciej trzeba zabrać z lecznicy 2 dzikie kotki a z dalszych rejonów stoczni kolejne dwie, do których stracimy dostęp już pod koniec miesiąca- mogą zamieszkać pojedynczo lub parami – znają się i lubią.

Koty chcemy ewakuować “rodzinami”, tworzą na Naucie stada, w których dobrze się razem czują, lubią się i świetnie ze sobą funkcjonują! To dzikie koty, które szukają nowych podwórek i opiekuńczych karmicieli!

Po 8 latach opieki musimy znaleźć im nowe, bezpieczne miejsce do życia! Tereny po Naucie na Waszyngtona w Gdyni kupił Port, MAMY CZAS DO KOŃCA CZERWCA, potem brama zostanie zamknięta i zaczną się wyburzenia. Nie będzie miejsca dla kotów, cały teren zostanie zrównany z ziemią. APELUJEMY o przyjęcie kotów pod swoje domy! Zabierzemy je ze stoczni, odrobaczymy, odpchlimy, dowieziemy i pomożemy w adaptacji kotów w nowym miejscu, zapewnimy też budki do spania i klatki na pierwszy okres pobytu kotów w nowym miejscu.

Szukamy spokojnych, przyjaznych podwórek i wrażliwych osób chcących podarować jednemu, dwóm czy kilku kotom nowe życie! Pomóżcie!
Kontakt: Marlena 509 180 009

Bardzo prosimy po pomoc dla kocich stoczniowców, wszystkie zabiegi i przetrzymanie w lecznicy oraz zastrzyk karmy dla nowych opiekunów to duże wyzywanie finansowe dla nas. Prosimy o darowizny z dopiskiem “Koty z Nauty”

Uwaga: NOWY NR KONTA!
Pomorski Koci Dom Tymczasowy
Fundacja Międzynarodowy Ruch na Rzecz Zwierząt Viva
ul. Kawęczyńska 16/39
03-772 Warszawa
nr konta: 89160014621030907900000026
SWIFT potrzebny dla przelewów zagranicznych: PPABPLPKXXX
PayPal: pkdt.biuro@gmail.com

16 czerwca, 2019

PRZEKAŻ 1,5% PODATKU

Twoje zakupy mogą pomagać

Ratujemy Zwierzaki

PomagamyZwierzakom

Zakupy internetowe poprzez

PAY PAL

My też szukamy domu!