Brakuje środków na opłacenie leczenia Kropki

Ciężki jest los podwórkowego kota – to ciągła walka o przetrwanie: ciepły kąt, miskę, to uciekanie przez psami. Kropeczka została pogryziona przez innego kota/psa lub nadziała się na pręt (!). W efekcie na jej brzuszku powstała straszna dziura.

Z być może mniejszego uszkodzenia powstała duża, bardzo głęboka, zaropiała rana. Właściwie widać mięso. Do tego wszystko krwawiło. Nie było się nad czym zastanawiać – kicia trafiła do weta i na stół, konieczna była interwencja lekarza – zabieg w narkozie: czyszczenie i płukanie. W tej chwili Kropeczka jest w trakcie terapii antybiotykowej, przeciwzapalnej, przeciwbólowej.

Jej życiu nie zagraża niebezpieczeństwo – rana została oczyszczona na czas, ale Kropeczka cierpi. Potrzebujemy funduszy, by jej pomóc – opłacić to, co trzeba było zrobić na cito, oraz dalsze leczenie i opiekę. Dt wolontariuszki, która zaopiekowała się kotką, jest na ogromnym minusie, nie sposób jednak było nie pomóc. Zostawienie Kropeczki na podwórku byłoby nieludzkie. Prosimy o wsparcie. Pomagać możemy tylko wspólnie z Wami.

Pomorski Koci Dom Tymczasowy
Fundacja Międzynarodowy Ruch na Rzecz Zwierząt Viva
ul. Kawęczyńska 16/39
03-772 Warszawa
nr konta: 12 2030 0045 1110 0000 0255 8070 (BGŻ)
SWIFT potrzebny dla przelewów zagranicznych: PPABPLPKXXX
PayPal: pkdt.biuro@gmail.com
DOPISEK: Kropeczka

11 lutego, 2018

PRZEKAŻ 1,5% PODATKU

Twoje zakupy mogą pomagać

Ratujemy Zwierzaki

PomagamyZwierzakom

Zakupy internetowe poprzez

PAY PAL

My też szukamy domu!