BURAŚ POTRZEBUJE WETA – POMOCY NIE MAMY FUNDUSZY

Buraś to kot wolno żyjący. Jest przyjazny w stosunku do ludzi, lubi dobre jedzonko, ale najchętniej chodzi swoimi ścieżkami. Pani, która go dokarmia, pozwoli się głaskać, ale miziakiem nie jest. To młodziutki, jeszcze niekastrowany kacurek i mały rozbójnik. Swojego terenu, budy i miski broni do upadłego. O kotki też walczy zawodowo. Efekty widać na zdjęciach.

Ze swoich kocich wędrówek mały Buraś wrócił w opłakanym stanie 🙁 . Niestety, nie od razu dał się też złapać. Nie pomogła klatka łapka i próby opiekunki – Buraś zniknął z pola widzenia. Martwiliśmy się bardzo. O nogę, na której nie mógł stawać, o rany i w perspektywie zakażenie organizmu. Na szczęście pojawił się! Jak wrócił, było już tak kiepsko, że dał się po prostu rękoma włożyć do transportera. Pędem pojechał do weta!

Łapki chłopaka całe poranione, krew strupy, blizny. Wszystko, co się da. Bolało jak diabli. Jedna noga jak balon – spuchnięta, jakby ją ktoś nadmuchał. Okropnie. Szybko rentgen, czyszczenie ran i zainstalowanie Burasia w szpitaliku. Chcemy mu pomóc.

Prosimy o wsparcie dla tego małego zbója – konsekwencje jego wyczynów są straszne. A mogło być jeszcze gorzej, zainfekowane rany doprowadziłby do sepsy i śmierci. Buraś ma dokąd wracać – czeka na niego ciepła budka i pełna rarytasów miska, ale musimy go najpierw wyleczyć i wykastrować, żeby trochę spuścił z tonu w kwestii kocich walk. Nie damy rady bez Waszej pomocy, nie mamy środków. Prosimy o wsparcie dla Burasia. Może mieć długie i dobre życie – musimy mu pomóc!

12 2030 0045 1110 0000 0255 8070 (BGŻ)
Pomorski Koci Dom Tymczasowy
Fundacja Międzynarodowy Ruch na Rzecz Zwierząt Viva
ul. Kawęczyńska 16/39
03-772 Warszawa
SWIFT: PPABPLPKXXX
PayPal: pkdt.biuro@gmail.com
DOPISEK: Buraś

24 marca, 2019

PRZEKAŻ 1,5% PODATKU

Twoje zakupy mogą pomagać

Ratujemy Zwierzaki

PomagamyZwierzakom

Zakupy internetowe poprzez

PAY PAL

My też szukamy domu!