Czarna pogryziona przez psa – potrzebuje wsparcia

Błagamy o pomoc dla Czarnej – jednej z kotek wolnobytujących, którą zaatakował i poranił pies, który trzymając kocicę kłami za łapę przeciągnął ją przez pół ulicy.
Przerażone karmicielki, które były świadkami tego zdarzenia rzuciły się na pomoc.
Udało się uwolnić kotkę z pyska psa. Niestety przerażona i oboloła Czarna schowała się w piwniczym okienku i przez pięć godzin nie można było się do niej dostać. Sprawę pogarszał fakt, iż właściciele piwnicy byli nieobecni długoterminowo.

W tej sytuacji postanowiono sprawę zgłościć Straży Miejskiej w Tczewie.
Niestety z uwagi iż piwnica stanowi mienie własne to Strażnicy Miejscy odmówili pomocy. Stwierdzili, iż zapewne kotka sama opuści piwnicę, zakazli także kategorycznie rozcinania kłódki.
Niestety przestraszona i pół żywa kotka nie wychoziła …
Karmicielki postanowiły wziąc sprawę we własne ręce i z pomocą zarządcy bloku, dostały się do pomieszczenia w którym siedziała kotka.
Okazało się, że obrażenia Czanrej są ogromne. Na sygnale zawiezioną ją do kliniki, w której natychmiast poddano ją operacji ratującej życie – zaszyto jej ranę obejmującą połowę brzucha.

Kilka dni po zabiegu kotka nadal nie wstawała . Niestety to nie koniec gehenny tej cudownej koteczki. Okazało się, że Czarna ma wyrwane biodro i aby móc funkcjonować potrzebuje kolejnej, tym razem bardzo kosztownej operacji.
Kotka przeżyła już bardzo wiele, pozwólmy jej wrócić do noralnego życia bez bólu przy każdym kroku. Czarna póki co funkcjonuje dzięki środkom przeciwbólowym, ma wolę życia a lekarze dają jej bardzo duże szansze na powrót do pełnej sprawności po zabiegu.

W domu tyczasowym w którym zamieszkała okazała się bardzo rozmruczaną i miłą kotką.
Prosimy o pomoc dla Czarnej

Pomorski Koci Dom Tymczasowy
Fundacja Międzynarodowy Ruch na Rzecz Zwierząt Viva
ul. Kawęczyńska 16/39
03-772 Warszawa
nr konta: 89160014621030907900000026
SWIFT potrzebny dla przelewów zagranicznych: PPABPLPKXXX
PayPal: pkdt.biuro@gmail.com
Dopisek: Czarna z Tczewa
https://www.ratujemyzwierzaki.pl/czarna-z-pkdt

5 sierpnia, 2019

PRZEKAŻ 1,5% PODATKU

Twoje zakupy mogą pomagać

Ratujemy Zwierzaki

PomagamyZwierzakom

Zakupy internetowe poprzez

PAY PAL

My też szukamy domu!