CZARNUSZEK BARDZO PROSI WAS O POMOC!

Czarnuszek kiedyś dostojny, wielki i piękny kot dziś bez pomocy specjalisty umarłby śmiercią głodową. Szczęście uśmiechnęło się do Czarnuszka pierwszy raz wtedy, kiedy zawitał na balkonie jednej z gdyńskich karmicielek kotów – u Pani Grażyny. Pani Grażyna pomimo tego, że ma już swoje dwa przygarnięte koty postanowiła dać schronienie u siebie w mieszkaniu także Czarnuszkowi. Mamy nadzieję, że szczęście uśmiechnie się i dziś do kocurka i będziecie wspólnie z nami w stanie mu pomóc.

My zajęłyśmy się leczeniem kota, zawiezieniem na zabieg usunięcia zębów do kliniki w Gdańsku, zajęłyśmy się opieką pooperacyjną, ale niestety nie stać nas na usługę weterynaryjną, której ten kot tak bardzo potrzebował – Czarnuszek musiał mieć badania krwi, pod narkozą wziewną musiał mieć przeprowadzony zabieg usunięcia kilku zębów i kilku korzeni, które z powodu olbrzymiego bólu uniemożliwiają kotu normalne funkcjonowanie. Czarnuszek tak cierpiał, że nie mógł jeść, pomimo tego, że miseczka z najsmakowitszym jedzeniem stała w zasięgu jego wzroku. Ale jak jeść, kiedy stan paszczy jest tak tragiczny, silny stan zapalny jamy ustnej, ropa i olbrzymi ból mogą doprowadzić nawet do głodowej śmierci kota.

Nie pamiętam kiedy widziałam kota z zębami w takim stanie. Moje prywatne koty i tymczasy często miały problemy z dziąsłami i zębami, jednak Czarnuszek to bardzo poważny przypadek. Jednak ani Pani Grażyna ani my jako PKDT nie mamy środków aby pomóc kolejnemu kotu. Pani Grażyna i tak wszystkie pieniądze wydaje na karmę dla swoich i podwórkowych kotów a my jak zwykle wzięłyśmy na siebie tyle, że nie wyrabiamy finansowo. Cała nadzieja w Was kochani! Zabieg przeprowadzony był w zeszłym tygodniu i kosztował i tak w bardzo promocyjnej cenie dla Fundacji 400 zł razem z bezpieczną narkozą i badaniem krwi oraz lekami. Bardzo prosimy o wsparcie dla Czarnuszka i o wpłaty na nasze konto z takim dopiskiem.

Pomorski Koci Dom Tymczasowy
Fundacja Międzynarodowy Ruch na Rzecz Zwierząt Viva
ul. Kawęczyńska 16/39
03-772 Warszawa
nr konta: 12 2030 0045 1110 0000 0255 8070 (BGŻ)
SWIFT potrzebny dla przelewów zagranicznych: PPABPLPKXXX
PayPal: pkdt.biuro@gmail.com
Tytułem: Czarnuszek

Dziękuję serdecznie za każdą złotówkę podarowaną dla Czarnuszka.

8 kwietnia, 2018

PRZEKAŻ 1,5% PODATKU

Twoje zakupy mogą pomagać

Ratujemy Zwierzaki

PomagamyZwierzakom

Zakupy internetowe poprzez

PAY PAL

My też szukamy domu!