DARMI – PRAWIE ROZDZIOBAŁY JĄ KRUKI.

darmi1Darmi to kilkumiesięczne maleństwo. Przyszła na świat na terenie jednego z gdyńskich zakładów. Koci katar zaatakował jej oczy, drogi oddechowe, skrajnie osłabił organizm. Kiedy ją zabierałyśmy oczu po postu nie było widać – tony ropy. Oddychała bardzo ciężko, była bardzo słaba. Kilka dni wcześniej, kiedy matka niosła ją w pyszczku, na koty napadły kruki. Kiedy maluch wypadł na ziemię, dopadło go całe stado ptactwa. Gdyby nie pracownicy zakładu, nie byłoby co zbierać, pewnie kruki by ją zadziobały. Słaba i z wysoką gorączką Darmi nie miała siły się bronić, ani uciekać.
Na szczęście Darmi jest już w naszej lecznicy. Troszeczkę odbiła. Trzeba zapanować nad infekcją górnych dróg oddechowych, bo z nosa leci jak z kranu. Darmi otrzymuje leki, przed nami i przed nią też walka o wzrok – będziemy go ratować.
Darmi jest wystraszonym maluchem. Trochę boi się ludzi, ale kiedy poczuje się bezpiecznie na rękach zaczyna pięknie mruczeć. Powoli uczy się przytulania – dotyk ludzkiej dłoni zaczyna sprawiać jej przyjemność. Przed wolontariuszką mnóstwo pracy. Decyzja zapadła – kruszynka nie wróci w miejsce bytowania. Po leczeniu zostanie zabrana do dt, będzie socjalizowana. Znajdziemy jej dom.
Na razie jednak czeka ją długie leczenie. Zabrałyśmy ją w ostatnim momencie. Dziś pewnie by już nie żyła. Prosimy pomóżcie opłacić nam leczenie Darmi. Damy z siebie wszystko, by ją uratować, jednak bez Waszej pomocy nie mamy szans. Potrzebne są środki na opłacenie faktur za leczenie i pobyt w szpitaliku.

12 2030 0045 1110 0000 0255 8070 (BGŻ)
Pomorski Koci Dom Tymczasowy
Fundacja Międzynarodowy Ruch na Rzecz Zwierząt Viva
ul. Kawęczyńska 16/39
03-772 Warszawa
SWIFT: GOPZPLPW
PayPal: pkdt.biuro@gmail.com
DOPISEK: Darmi

6 lipca, 2016

PRZEKAŻ 1,5% PODATKU

Twoje zakupy mogą pomagać

Ratujemy Zwierzaki

PomagamyZwierzakom

Zakupy internetowe poprzez

PAY PAL

My też szukamy domu!