Dopóki tli się nadzieja…czy uda się ocalić życie Paxa?

Brudny i mizerny jakimś cudem trafił na ludzi, którzy wyciągnęli ku niemu pomocną dłoń. Jego szczęście nie trwało długo, raptem kilka miesięcy…do niefortunnego dnia kiedy otrzymaliśmy wiadomość, że kocur nagle doznał paraliżu
Bezradność w oczach tego uroczego rudzielca była przejmująca. Usilnie próbował się ponieść nie rozumiejąc dlaczego sprawne do tej pory ciało odmówiło posłuszeństwa. Cierpiał…
Nie było czasu do stracenia, należało działać aby możliwie jak najszybciej pomóc cierpiącemu zwierzakowi. Sytuacja stała się tym bardziej dramatyczna, że stan kota zaczął się pogarszać. Co robić? Gdzie szukać ratunku? Udajemy się do lekarza neurologa, który zleca rezonans i pobranie płynu mózgowo-rdzeniowego. Wstępne rozpoznanie:zapalenie mięśniowo-nerwowe na tle autimmunogresywnym.
Czas ucieka a my rozpoczynamy desperacką walkę, tym razem o pozystanie funduszy na sfinansowanie badań. Rezonans plus pobranie płynu mózgowo-rdzeniowego to horrendalna kwota 1500zł, która co więcej musimy uiścić w chwili badania.
Bez Waszej pomocy nie mamy szans na ratowanie życia Paxa. Dlatego bardzo prosimy o niezbędne wsparcie!
Na chwilę obecną nie wiemy jak się zakończy ta historia, co wykażą badania ale wiemy jedno, kotu trzeba pomóc ponieważ on chce żyć, tak bardzo chce żyć.
12 2030 0045 1110 0000 0255 8070 (BGŻ)
Pomorski Koci Dom Tymczasowy
Fundacja Międzynarodowy Ruch na Rzecz Zwierząt Viva
ul. Kawęczyńska 16/39
03-772 Warszawa
SWIFT: PPABPLPKXXX
PayPal: pkdt.biuro@gmail.com
DOPISEK: Pax

8 października, 2018

PRZEKAŻ 1,5% PODATKU

Twoje zakupy mogą pomagać

Ratujemy Zwierzaki

PomagamyZwierzakom

Zakupy internetowe poprzez

PAY PAL

My też szukamy domu!