Dwie kocie sierotki – Kida i Dumbo szukają domku.

Skąd i w jaki sposób pojawiły się w miejscu, gdzie są dokarmiane koty wolno bytujące w Wejherowie w okolicy Jysk… można się tylko domyślać.
Koty nie mogą być potomstwem żadnej wolnożyjącej kotki, gdyż całe stado w tej okolicy jest wykastrowane, a maluchy w samotności przez kilka dni koczowały w pobliskich zaroślach, z których je wyciągnęłam gdy tylko dowiedziałam się o tych nieszczęśnikach. Mógł zatem zrobić to tylko człowiek – wydawałoby się rozumna, myśląca i czująca istota…

Były już dość mocno umęczone, niestety są również potwornie zapchlone. Całe szczęście, zwolniło mi się niedawno miejsce w mojej maleńkiej kawalerce, to mam je gdzie upchnąć. Moi koci rezydenci nie są zachwyceni, ale cóż począć, musimy jakoś wszyscy sprostać tej – wcale nie tak trudnej jakby się zdawało – sytuacji. Pięciotygodniowe maluchy bez matki nie poradziłyby sobie w tym miejscu, nawet przy wsparciu człowieka. Zbyt wiele niebezpieczeństw tam na nie czyhało. Jeśli jesteś w podobnej sytuacji i zastanawiasz się, czy i jak możesz pomóc, zrób to, zwróć się o poradę do osób doświadczonych w tej materii. Satysfakcja z uratowania życia żywej istocie – gwarantowana, zwłaszcza, gdy już znajdziesz im właściwego opiekuna.
Ratując choćby jedno zwierzę, nie zmienisz całego świata, ale zmienisz świat tego zwierzaka. A teraz mniej filozoficznie i do rzeczy: potrzebne będą środki na odrobaczenie, odpchlenie oraz szczepienia maluchów, a także na kocie jedzonko.
POTRZEBNE SĄ TEŻ UDOSTĘPNIENIA, BO SZUKAMY MALCOM DOMÓW.
Kociaki są odrobacznone, odpchlone, zdrowiutkie i pełne energii. Trzykolorowa dziewczynka jest mniej śmiała niż jej czarno biały braciszek, ale tak samo jak on lubi pieszczoty.
Kociaki bezblędnie korzystają z kuwety.

KONTAKT 502 871 852

Prosimy o wpłaty na konto:
89160014621030907900000026
SWIFT: PPABPLPKXXX
paypal:pkdt.biuro@gmail
Pomorski Koci Dom Tymczasowy
Fundacja Międzynarodowy Ruch na Rzecz Zwierząt Viva
ul. Kawęczyńska 16/39
03-772 Warszawa
z dopiskiem: kocięta spod Jysk

5 sierpnia, 2019

PRZEKAŻ 1,5% PODATKU

Twoje zakupy mogą pomagać

Ratujemy Zwierzaki

PomagamyZwierzakom

Zakupy internetowe poprzez

PAY PAL

My też szukamy domu!