Gabryś – malutki szkielecik prosi o wsparcie i o dom!

Gabryś urodził się na jednej z kaszubskich wsi. Przeżył jako jedyny z miotu – rodzeństwa się pozbyto. Jego zabrano za wcześnie od mamy, bo był taki ładny! Nie dojadał, kotki do niego nie wpuszczano. Od początku życia był u boku człowieka. Do czasu… Dwa dni przed Wigilią bezpowrotnie wyrzucono go za drzwi. Przestał być potrzebny, znudził się. Chłód, głód – to były jego święta.

Jest wspaniałym pięciomiesięcznym kociakiem. Tuli się do człowieka, na kolanach czy rękach grzecznie leży. Uczy się dopiero czułości – masowanie pyszczka, czy delikatne drapanie pod brodą to dla niego nowość, ale bardzo chętnie przyjmuje wszystkie mizianki. Nikt go tak pewnie nie rozpieszczał. Wystawia brzuszek i zachęca do zabaw. Jest jeszcze maluchem, więc energii też mu nie brakuje – jest ciekawski i radosny.

Potrzebuje kochającego człowieka, który da mu dom na zawsze. Nie dlatego, że jest rudy. Dlatego, że potrzebuje pomocy – dobrego serca i pełnej miseczki (bo kręgosłup niestety czuć pod palcami 🙁 ) . Szukamy odpowiedzialnych opiekunów i bezpiecznego domu.

Bardzo prosimy również o wpłaty dla Gabrysia – potrzebujemy funduszy, by zabezpieczyć go do adopcji, odpchlić, odrobaczyć, zaszczepić, opłacić pobyt – dać mu szansę na życie. Na „dzień dobry” wydaliśmy 50 zł. Koszty będą rosły. To cena jego życia. Bardzo prosimy o wpłaty – choćby najmniejsze dla tej kochanej, tulącej się do człowieka kuleczki.
Pomorski Koci Dom Tymczasowy
Fundacja Międzynarodowy Ruch na Rzecz Zwierząt Viva
ul. Kawęczyńska 16/39
03-772 Warszawa
nr konta: 12 2030 0045 1110 0000 0255 8070 (BGŻ)
SWIFT potrzebny dla przelewów zagranicznych: PPABPLPKXXX
PayPal: pkdt.biuro@gmail.com
DOPISEK: Gabryś

4 stycznia, 2017

PRZEKAŻ 1,5% PODATKU

Twoje zakupy mogą pomagać

Ratujemy Zwierzaki

PomagamyZwierzakom

Zakupy internetowe poprzez

PAY PAL

My też szukamy domu!