Gorąca prośba o kocią karmę i pomoc w sfinansowaniu sterylizacji

ot1Jak pewnie wiecie nasza grupa zaangażowała się w dokarmianie i sterylizację wolno bytujących kotów na działkach w Owczarni. Niedawno także zgłoszono nam ponad 30 głodujących biedaków z gospodarstwa w okolicach Trąbek Wielkich – tam także pojechał transport karmy, również z zasobów prywatnych wolontariuszek. Niestety, dla takiej ilości głodnych brzuszków, wystarczy jej zaledwie na 2 tygodnie. W ciągu kilku dni wysterylizowaliśmy ponad 20 kotek z obu tych miejsc. Wiele z nich było w ciąży…

Wkrótce dostaliśmy zgłoszenie od właściciela jednej z działek, że wszędzie leżą… dopiero co urodzone maluszki. Natychmiast pojechaliśmy na miejsce. Okazało się, że kotka okociła się w nocy i odrzuciła młode. To był straszny widok, z wielką mocą uświadamiający jak bardzo sterylizacje są potrzebne, wręcz konieczne!  Część rodzeństwa była już martwa, część musiała zostać uśpiona. Nie miały żadnych szans bez mamy.

Wiemy, że zdjęcia, jakie prezentujemy, są bardzo przykre, ale też sytuacja kotów wolno bytujących jest tragiczna! Dlatego wciąż prosimy Was o wsparcie i to finansowe – na sterylizacje, i to w postaci karmy, która jest nam bardzo, bardzo potrzebna.

Koty z Trąbek W. od wielu miesięcy nie jadły kociej karmy, dostawały tylko to, czego nie zjadły psy. Są w fatalnym stanie, wychudzone, wyliniałe, chore – na zdjęciu, pierwsze od dłuuugiego czasu karmienie odpowiednim pożywieniem. Tak bardzo nie chcemy, żeby znowu były głodne! Prosimy, jeśli możecie, kupcie dla nich jedzenie – odbierzemy. Można też przesłać paczkę kurierem (podamy adres).

Kontakt: Ania 786 818 409

Przelewów, z dopiskiem “Owczarnia” lub “Trąbki” można dokonywać na:

12 2030 0045 1110 0000 0255 8070 (BGŻ)
Pomorski Koci Dom Tymczasowy
Fundacja Międzynarodowy Ruch na Rzecz Zwierząt Viva
ul. Kawęczyńska 16/39
03-772 Warszawa
SWIFT: GOPZPLPW
PayPal: pkdt.biuro@gmail.com

Dziękujemy za wszelkie okazane wsparcie!

4 sierpnia, 2015

PRZEKAŻ 1,5% PODATKU

Twoje zakupy mogą pomagać

Ratujemy Zwierzaki

PomagamyZwierzakom

Zakupy internetowe poprzez

PAY PAL

My też szukamy domu!