Greta z Owczarni prosi o pomoc w opłaceniu leczenia

greta2Sterylizując kotki na gdańskiej Owczarni, co i raz natykamy się na przypadki wymagające natychmiastowej interwencji. Są wśród nich koty bez oczu, z ogonami do amputacji, połamane, z ropiejącymi ranami – czyli takie, które bez naszej pomocy wkrótce umarłyby w ogromnych męczarniach i którymi nikt się nie interesuje. Mimo kompletnego braku środków na fundacyjnym koncie, nie jesteśmy w stanie przejść obojętnie obok takich kocich bied. Kiedy nie ma miejsc w lecznicach, zabieramy je do siebie do domu…

Jednym z takich przypadków jest Greta; wyrzucona lub podrzucona na działki kotka z dziurą u nasady ogona – wielkim, babrającym się ropniem, którego leczenie pochłonęło już ponad 300 zł. Wysokie temperatury doprowadziły do zakażenia, rana nie chce się prawidłowo goić. Greta musi jeździć codziennie do weterynarza na bolesne zabiegi i nosić kołnierz uniemożliwiający jej dostęp do rany. Jest już po operacji.

To wszystko, a także utrzymanie Grety w dt (jedzenie, żwirek, opatrunki, podkłady) słono kosztuje, dlatego BŁAGAMY WAS O POMOC W OPŁACENIU LECZENIA GRETY!!!. Kotka jest oswojona i bardzo miła, będziemy szukać jej domu kiedy wyzdrowieje, nie chcemy by wracała na nieprzyjazne, niebezpieczne działki. Liczy się każda, najmniejsza kwota!

Wpłat, z dopiskiem “Greta”, można dokonywać na:

12 2030 0045 1110 0000 0255 8070 (BGŻ)
Pomorski Koci Dom Tymczasowy
Fundacja Międzynarodowy Ruch na Rzecz Zwierząt Viva
ul. Kawęczyńska 16/39
03-772 Warszawa
SWIFT: GOPZPLPW
PayPal: pkdt.biuro@gmail.com

4 sierpnia, 2015

PRZEKAŻ 1,5% PODATKU

Twoje zakupy mogą pomagać

Ratujemy Zwierzaki

PomagamyZwierzakom

Zakupy internetowe poprzez

PAY PAL

My też szukamy domu!