Jednooka Józefina zbiera na opłacenie operacji wyrywania zębów !!!

Kotka Józefina parę lat temu straciła jedno oko. Powikłania po nieleczonym w porę kocim katarze sprawiły, że oka niestety nie udało sie uratować. Zostało jej tylko jedno oko, z którym musi sobie jakoś radzić.
Józefina zamieszkuje podwórko na gdyńskim Pogórzu. Jest kotką wolno żyjącą. Ma swoją opiekunkę. Prawdopodobnie nie lubi innych kotów, gdyż nie żyje w stadzie. Kilka lat temu po operacji oka dostała od DT Czarny Kot osobistą ocieplaną budkę, z której korzysta do dziś.
Niedawno opiekunka kici zauważyła, że Józefina nie zjada posiłków. Szybko odchodzi od miski. A gdy coś jednak zje, to próbuje wydłubać sobie potem łapką z pyszczka. Równocześnie Józefina zaczęła się strasznie ślinić i dosłownie chudnąć w oczach. Opiekunka poprosiła DT Czarny Kot o pomoc dla tricolorki. Kotka trafiła do naszej lecznicy i szybciutko na zabieg, bo stan uzębienia wskazywał na ogromny ból.
Dzisiaj Józefina jest już po operacji. Zostały usunięte kły oraz wszystkie popsute zęby z jednej strony pyszczka. Były w tak tragicznym stanie, że jeden chwiejący się i bolący został wyrwany/wyjęty podczas pierwszego oglądania, bez znieczulenia. Właściwie sam wyszedł. Kolejne czekały na zabieg.
Jozefina dostaje regularnie antybiotyki oraz środki przeciwbólowe i przeciwzapalne. Kotka dochodzi do siebie w DT Czarny Kot.
Bardzo prosimy o wsparcie dla Józefinki.
Musimy opłacić zabieg, dalszą opiekę wet oraz zakupić musy do jedzenia, by kicia była w stanie jeść i nie sprawiało jej to bólu.
Pomorski Koci Dom Tymczasowy
ul. Kawęczyńska 16/39
03-772 Warszawa
NR KONTA: 89160014621030907900000026
SWIFT (kod BIC): PPABPLPKXXX
paypal: pkdt.biuro@gmail.com
TYTUŁEM: DT Czarny Kot – Józefina

1 listopada, 2019

PRZEKAŻ 1,5% PODATKU

Twoje zakupy mogą pomagać

Ratujemy Zwierzaki

PomagamyZwierzakom

Zakupy internetowe poprzez

PAY PAL

My też szukamy domu!