Kamilka znowu ma katar – zapowiada się długie leczenie – szukamy wirtualnego opiekuna

Zbiórka dla Kamilki (https://www.ratujemyzwierzaki.pl/kamilka-z-pkdt) już jakiś czas temu się zakończyła. Udało się nam zebrać tylko część kwoty za jej poprzednią diagnostykę i leczenie.
Niestety Kamilka znowu zachorowała podaliśmy jej długo działający antybiotyk oraz zdecydowaliśmy o podaniu serii 3 immunostymulatorów – Zylexis.
Kamilka miała już wykonane chyba wszystkie badania, posiewy, nic nie wskazuje na przyczynę jej zachorowań. W zasadzie powinna być zdrowa.
Opiekunka kotki zaczyna myśleć, że jej nawracające infekcje wynikają ze stresu na skutek zamieszkiwania z dużą liczbą kotów. Pomimo, że tego po Kamilce zupełnie nie widać – wydaje się, że żyje w jako takiej symbiozie z nimi, śpi , leży, siedzi w ich sąsiedztwie zupełnie bez problemu to jednak wydaje się być jedyną przyczyną jej stanu.
Niestety do tej pory NIKT nawet nie zadzwonił z zapytaniem o Kamilkę.

W związku z jej zachorowaniem ponownie prosimy o pomoc w uregulowaniu kosztów jej leczenia, które szacujemy, że wyniosą około 400zł (3 x Zylexis, 1 x Convenia, w planach druga dawka Convenii)

Kamilkę czeka długie leczenie. Zwątpiliśmy, że ktoś zechce ją adoptować w najbliższym czasie dlatego szukamy dla niej wirtualnego opiekuna

Pomorski Koci Dom Tymczasowy
Fundacja Międzynarodowy Ruch na Rzecz Zwierząt Viva
ul. Kawęczyńska 16/39
03-772 Warszawa
nr konta: 12 2030 0045 1110 0000 0255 8070
SWIFT potrzebny dla przelewów zagranicznych: PPABPLPKXXX
PayPal: pkdt.biuro@gmail.com
Tytułem: Kamilka – adopcja wirtualna

26 stycznia, 2019

PRZEKAŻ 1,5% PODATKU

Twoje zakupy mogą pomagać

Ratujemy Zwierzaki

PomagamyZwierzakom

Zakupy internetowe poprzez

PAY PAL

My też szukamy domu!