KATE MA WIRTUALNĄ OPIEKUNKĘ

Kaśkę wspiera pani Renata W. kwotą 60 zł / msc

Kate (Niecierpliwa Kaśka) to kilkuletnia kotka odłowiona z pustostanu na Unruga w Gdyni wraz z maleńkimi kociakami Klarą i Rysiem w czerwcu 2017 (https://www.facebook.com/Pomorski.Koci.Dom.Tymczasowy/posts/1618791848165956).
Cała trójka zamieszkała w Domu Tymczasowym z Pazurem.

Po odchowaniu maluchów Kate przeszła sterylizację (niestety okazało się, że już aborcyjną).
Kociaki zostały zaadoptowane, niestety po tygodniu wróciły.
Ostatecznie dom docelowy w sierpniu 2017r. znalazła tylko Klara, w grudniu 2017r. znalazł dom i Rysiu – niestety zupełnie się niezaaklimatyzował, tęsknił i ostatecznie wrócił do domu tymczasowego – od grudnia 2018 został rezydentem.
Kate cały czas szukała domu. Jest specyficznym kotem, nie za bardzo lubiącym mizianie, branie na ręce, przyjmuje głaskanie tylko na swoich zasadach. Wczoraj był plan zrobienia Kate nowych zdjęć i nowego ogłoszenia adopcyjnego. Jednak przedtem czekało jeszcze podanie wszystkim kotom spot -on’ów ADVOCET’a.
Gdy opiekunka wzięła Kate na ręce to bardzo wyraźnie dało się wyczuć twardą zmianę na jej klatce piersiowej. Niestety Kate bardzo szalała przy obmacywaniu, gryzła i drapała (najpewniej czuła dyskomort). Na dzisiejszej wizycie u weterynarza (15 luty 2019) okazało się że Kate ma ewidentnego guza (nie jest to tłuszczak) w samym środku górnego sutka.
Został umówiony zabieg częściowej mastektomii (górna część listwy mlecznej) na piątek 22 lutego.


Przed zabiegiem zostaną wykonane niezbędne badania (krew – morfologia i biochemia oraz rtg – pod kątem możliwości przerzutów, pewnie idealnie byłoby wykonanie TK aby zobaczyć czy guz już się rozsiał po okolicznych tkankach – ale ze względu na koszty – ponad 1000zł, wykonanie TK jest nierealne – pozostanie ocena rozległości i charakteru zmian w trakcie i po zabiegu – hist-pat).
Niestety w związku z zabiegiem czekają nas dość spore wydatki – badania krwi, rtg, zabieg, ocena hist – pat, leki, rekonwalescencja. Szacujemy że i tak będzie to kwota w okolicy 800 zł.
Bardzo prosimy o pomoc i wsparcie na koszty zabiegu Kate (Niecierpliwej Kaśki).

Pomorski Koci Dom Tymczasowy
Fundacja Międzynarodowy Ruch na Rzecz Zwierząt Viva
ul. Kawęczyńska 16/39
03-772 Warszawa
nr konta: 12 2030 0045 1110 0000 0255 8070 (BGŻ)
SWIFT: PPABPLPKXXX
PayPal: pkdt.biuro@gmail.com
z dopiskiem: KAŚKA albo KATE
https://www.ratujemyzwierzaki.pl/kate-z-pkdt

16 lutego, 2019

PRZEKAŻ 1,5% PODATKU

Twoje zakupy mogą pomagać

Ratujemy Zwierzaki

PomagamyZwierzakom

Zakupy internetowe poprzez

PAY PAL

My też szukamy domu!