Klakier jest kotem wolno bytującym …

… który żyje w budkach przy jednej z najgłówniejszych ulic w Gdyni. Pomimo, że mieszka w okolicy dużego skupiska ludzi, ma swoich karmicieli a obok niego codziennie przechodzi wiele osób to nikt nie pofatygował się nawet odpchlić / odinsektować czy próbować zgłosić nam zwierzaka, który pochodzi ze znanego nam stada.

Klakier został zauważony przez p. Iwonę – naszą sympatyczkę.
Kocur na jej oko wyglądał nędznie, miał przełysienia na ogonie, z pyszczka ciekła ślina z oczu i nosa także coś wyciekało, ponadto kocur nieprzeciętnie się drapał. Robił dwa kroki siadał i drapał i tak non stop. Pani Iwona wróciła tam z Agnieszką, która pomimo iż nie jest zmotoryzowana to pomaga nam w odławianiu kotów chorych lub do sterylizacji. Obie podejmowały próby złapania kota kilkukrotnie aż w końcu się udało.

Po przyjeździe do lecznicy kot natychmiast został odinsektowany (bo to niewiarygodne ale obie łapiące zostały tak pogryzione przez insekty, że ręce i nogi miały w czerwonych plamach) a ten biedak, żył z tym już pewnie długo.

W toku dalszej diagnostyki w znieczuleniu (bo kot jest dość agresywnym dzikuskiem) okazało się , że w miejscu przełysienia ogona ma wystające przez otwartą ranę kostki. Ogon okazał się złamany. Dalsze oględziny ujawniły problem z jamą ustną Klakiera w postaci połamanych i zgnitych zębów.

Nie było na co czekać pogłębiono narkozę i przystąpiono do „naprawy kocura” – amputowano ogon, pousuwano problematyczne zęby oraz wykastrowano. Obecnie Klakier przebywa w lecznicowym szpitaliku i dochodzi do siebie. Otrzymuje antybiotyki. Jak tylko zakończy leczenie – wróci do siebie.

Właśnie skończyły się pieniądze na naszym koncie i Klakierowi pomogliśmy na tzw kreskę. Obecnie wstrzymaliśmy pomoc nowym kotom ze względów finansowych. Prosimy o pomoc w spłacie długu za Klakiera.
Pomorski Koci Dom Tymczasowy
ul. Kawęczyńska 16/39
03-772 Warszawa
NR KONTA: 89160014621030907900000026
SWIFT (kod BIC): PPABPLPKXXX
paypal: pkdt.biuro@gmail.com
Tytułem: Klakier (DTzPazurem)
https://www.ratujemyzwierzaki.pl/klakier-z-pkdt

5 sierpnia, 2019

PRZEKAŻ 1,5% PODATKU

Twoje zakupy mogą pomagać

Ratujemy Zwierzaki

PomagamyZwierzakom

Zakupy internetowe poprzez

PAY PAL

My też szukamy domu!