Kolejna wychudzona kotka w okolicach jednej z firm pod Starogardem Gdańskim.

Niestety sami nie mamy możliwości pomocy zwierzętom, które znajdują się aż tak daleko od trójmiasta. Czasami udaje się pomóc kotom, gdy ktoś jest w stanie dowieźć je do trójmiasta a po wyleczeniu zobowiąże się odwieźć kota w jego miejsce bytowania lub zaopiekuje się nim na zasadzie domu tymczasowego lub poszuka mu domu stałego.
Taką osobą w tamtym rejonie jest Pani Marlena, która pomaga okolicznym wiejskim kotom w miarę swoich możliwości. Często sama je leczy u weterynarza ale jeśli kot wymaga leczenia stacjonarnego w szpitaliku to w miarę nszych możliwości staramy się pomóc Pani Marlenie.
Tak było z kotką Irenką (wyniszczenie, zapalenie trzustki, niewydolność nerek, chore zęby) ostatnio z Bellą (zły stan zdrowotny, chore zęby).
Wczoraj Pani Marlena poprosiła o pomoc dla kolejnej wyniszczonej kotki – nazwaliśmy ją Rita.

Rita pojawiła się nagle w zakładzie pracy Pani Marleny. Nie wiadomo skąd się tam wzięła, na pewno nie jest miejscową kotką. Jest bardzo miziasta, uwielbia głaskanie, w zasadzie nie odstępuje człowieka. Prawdopodobnie została tam podrzucona.
Rita jest bardzo wychodzona i ma zmierzwione futro. Początkowo istniało podejrzenie, że to młoda kotka jednak po obejrzeniu jej paszczy nie jest to już takie oczywiste.
Chcielibyśmy pomóc Pani Marlenie ale stan finansowy naszego konta jest kiepski.
Możemy pomagać TYLKO dzięki Wam i Waszym wpłatom.
Prosimy o wsparcie dla RITY, tak abyśmy mogli przynajmniej zdiagnozować kotkę.
Pomorski Koci Dom Tymczasowy
89160014621030907900000026
ul. Kawęczyńska 16/39
03-772 Warszawa
SWIFT (kod BIC): PPABPLPKXXX
paypal: pkdt.biuro@gmail.com
Dopisek: Rita

7 maja, 2020

PRZEKAŻ 1,5% PODATKU

Twoje zakupy mogą pomagać

Ratujemy Zwierzaki

PomagamyZwierzakom

Zakupy internetowe poprzez

PAY PAL

My też szukamy domu!