Kotka Gosia walczy o życie. Pomóżcie jej pomóc! PILNE.

Mała kotka Gosia bardzo cierpi. Jej małe, kruche kocie ciałko zżera straszny, duży nowotwór. Rak umiejscowił się pod skutkiem, tuż przy listwie mlecznej. Guz jest duży i bardzo wyczuwalny w dotyku… Byłoby jeszcze gorzej, gdyby nie został zauważony.

Gosia znosi ogromny ból. Wystający guz został obtarty w czasie poruszania się – polała się z niego krew. To dodatkowe cierpienie i obciążenie dla kotki. Kicia chowa się, kuli, unika wszystkiego. Bardzo chcemy pomóc Gosi! Chcemy ją ratować ! Chcemy, by dostała szansę na życie.

Gosia nie jest wysterylizowana. Mieszka na działkach Gdyni i przez lata dostawała Proverę, tak chciano ją uchronić przed ciążą. W konsekwencji został wyhodowany rak. Wcześniejsza sterylizacja mogła ją przed nowotworem uchronić.

Prosimy pomóżcie ratować koteczkę. Gosia ma tylko nas i Was. Jest dzikuskiem, ufa tylko swoim karmicielom, poza tym boi się ludzi. Kojarzą jej się z rzucanymi kamieniami – niestety, celnie.

Gosia jest już po wstępnych badaniach. Na szczęście wyniki krwi są w miarę dobre i pozwalają na przeprowadzenie operacji wycięcia nowotworu i sterylizację. Rtg nie wykazało przerzutów do innych części ciała. Gosia dostała antybiotyk o przedłużonym działaniu i za kilka dni może przejść operację. Nie mamy na nią funduszy. Ani na zabieg, ani na szpital, ani na leki. Ratunku!!! Pomóżcie nam ocalić Gosię, sprawić , by kicia dalej mogła cieszyć się życiem.

Kicia ma dokąd wracać, ma dobrą opiekę. Mieszka w atlance na działkach, zimą ma cieplutko, budynek jest ogrzewany, latem biega po ogródku. Pozwólmy jej żyć, pozwólmy jej wrócić do siebie. Błagamy, pomóżcie!

Pomorski Koci Dom Tymczasowy
ul. Kawęczyńska 16/39
03-772 Warszawa
NR KONTA: 89160014621030907900000026
SWIFT (kod BIC): PPABPLPKXXX
paypal: pkdt.biuro@gmail.com
TYTUŁEM: Gosia z działek

6 października, 2019

PRZEKAŻ 1,5% PODATKU

Twoje zakupy mogą pomagać

Ratujemy Zwierzaki

PomagamyZwierzakom

Zakupy internetowe poprzez

PAY PAL

My też szukamy domu!