LOLEK Z BRZEŹNA diagnoza chłoniak, przebywa w lecznicy i SZUKA DOMU ….

……..  w którym będzie wiódł szczęśliwe życie i przyjmował leki by żyć, a my wsparcia w opłaceniu faktur.
Lolka wypatrzyła nasza sympatyczka, leżał w trawie, był apatyczny, wyglądał bardzo źle. Pozwolił pomiziać się po łebku, zjadł niewiele.

Zmartwiona zaczęła szukać dla niego pomocy i tak cień kota trafił do zaprzyjaźnionej z nami lecznicy. Cień bo to tylko 2,4 kg dorosłego kota kastrata, same kości i futerko umorusane biegunką. Wstępne badania wykazały silną anemię a dalsza diagnostyka przyniosła odpowiedź biegunek, to chłoniak jelita. Odpowiednio lecznony Lolek może żyć ale nie może wrócić na dwór, już nie dostaje całej apteki bo tak wyglądały pierwsze tygodnie jego leczenia, już teraz otrzymuje lekarstwa 2/3 dziennie.
Lolek wcina mokre, nie ma już problemów z biegunką, jego stan jest ustabilizowany, czuje się dobrze ale nieswojo w lecznicy spędzając czas w swoim kartoniku, potrzebuje domu, który się nim zaopiekuje bo Lolek kiedyś miał swój dom i swoich ludzi a teraz jest bardzo samotny i w potrzebie odpowiedzialnego domu.
Jeżeli nie możesz adoptować Lolka, możesz zostać jego domem tymczasowym, tak by mógł opuścić lecznicę i w domowym zaciszu dochodzić do siebie w oczekiwaniu na nowy dom.

Kontakt 507-140-565
Bardzo prosimy o pomoc finansową by oplacić długi pobyt w lecznicy,
koszta diagnozowania, leczenia, zakupu karmy, żwiru
Tytuł przelewu LOLEK Z BRZEŹNA.
12 2030 0045 1110 0000 0255 8070 (BGŻ)
Pomorski Koci Dom Tymczasowy
Fundacja Międzynarodowy Ruch na Rzecz Zwierząt Viva
ul. Kawęczyńska 16/39
03-772 Warszawa
SWIFT: PPABPLPKXXX
PayPal: pkdt.biuro@gmail.com

3 listopada, 2018

PRZEKAŻ 1,5% PODATKU

Twoje zakupy mogą pomagać

Ratujemy Zwierzaki

PomagamyZwierzakom

Zakupy internetowe poprzez

PAY PAL

My też szukamy domu!