Mimi. Śrut trafił w mostek, zagrożenie odmą płuc. Pomóżcie ratować kotkę!

mimi1Bardzo prosimy, pomóżcie nam ratować Mimi! Kicia jest naszą tymczaską od ponad roku. Zmarła jej Pani, Mimi miała zostać wyrzucona. Zabrałyśmy ją do dt, ratując przed śmiercią na gdyńskiej ulicy. Teraz ktoś do niej strzelał!

Mimi jest wdzięczną burą dziewczynką. Uwielbia spać łóżku, mocno się przytula. Lubi wylegiwanie się na słońcu, przy drapaniu mruczy jak traktorek. Patrzy w oczy, prosi o czułości – swoją tymczasową opiekunkę po prostu uwielbia. Przeżyła stratę pierwszej Pani. Teraz, kiedy wreszcie się odnalazła – zaufała, pokochała, poczuła się bezpiecznie, spotkała ją kolejna tragedia.

Kilka dni temu została wypuszczona do ogródka. Wycieczka ma koszmarne skutki. Mimi została postrzelona. Przestrzelony mostek, ołowiany nabój utkwił w jej malutkim ciałku. Obolała, ledwo się poruszająca kotka została znaleziona przez opiekunów.

Konieczna była natychmiastowa operacja ratująca życie. Nabój został znaleziony w pobliżu płuc, w ślad za tym idzie zagrożenie odmą. Bardzo potrzebujemy funduszy, by ratować kruszynę. Potrzebujemy środków na opłacenie kilku rtg, operacji, codziennych wizyt u weterynarza – zastrzyków i leków przeciwbólowych, by choć trochę ulżyć Mimi w cierpieniach. Jeśli z płucami będzie gorzej, konieczna będzie komora tlenowa. To zawrotne koszty. Chcemy ratować tę mruczącą przylepę spoglądającą ufnie w oczy i proszącą o pomoc. Bez Was nie jesteśmy w stanie.

Kicia jest słaba, walczy. Pierwsze doby były dramatyczne, ale przeżyła. Bardzo prosimy o wsparcie, ratujmy burą, kochaną Mimi!

Dane do wpłat:

Pomorski Koci Dom Tymczasowy
Fundacja Międzynarodowy Ruch na Rzecz Zwierząt Viva
ul. Kawęczyńska 16/39
03-772 Warszawa
nr konta: 12 2030 0045 1110 0000 0255 8070 (BGŻ)
SWIFT potrzebny dla przelewów zagranicznych: GOPZPLPW
PayPal: pkdt.biuro@gmail.com
DOPISEK: Mimi

Sprawę zgłosiłyśmy na policję.

24 maja, 2016

PRZEKAŻ 1,5% PODATKU

Twoje zakupy mogą pomagać

Ratujemy Zwierzaki

PomagamyZwierzakom

Zakupy internetowe poprzez

PAY PAL

My też szukamy domu!