MINIA – KOCIA MAMA – WPADŁA POD SAMOCHÓD!

MINIA00PROSIMY O POMOC W OPŁACENIU OPERACJI !

(Uwaga, drastyczne zdjęcia)

Minia jest roczną koteczką – bardzo małą i drobniutką. Waży tylko 2,2 kg. Jest bardzo miła i ufna. Mieszka na podwórku, ale bardzo lgnie do człowieka. Dopomina się głaskania i uwagi, zabiega o czułości. Kręci ósemki wokół nóg. Jest bardzo delikatna, subtelna. Do tej pory żyła spokojnie i szczęśliwie. Niedawno urodziła 3 kocie maluszki – mają teraz około 2 tygodni.

Kilka dni temu miała wypadek. Najprawdopodobniej została potrącona przez samochód. Przednia łapka cała oskórowana, tylna podrapana. Dzielna Minia (popatrzcie na zdjęcia!) tułała się w takim stanie jakiś czas i zajmowała się dziećmi. Kiedy tragedia została zauważona i kicia trafiła do lecznicy łapka, niestety, była już martwa. Konieczna była operacja ratująca życie, by Minia nie umarła z powodu zakażenia.

Bardzo prosimy, pomóżcie nam opłacić zabieg i leczenie pooperacyjne przemiłej i kochanej koteczki. Minia przyjmuje pomoc, pozwala opatrywać sobie rany. Pomimo braku sił na widok człowieka mruczy! Dzieciaki zabezpieczone – w tej chwili odkarmiane butelką – czekają na powrót mamy!

 12 2030 0045 1110 0000 0255 8070 (BGŻ)
Pomorski Koci Dom Tymczasowy
Fundacja Międzynarodowy Ruch na Rzecz Zwierząt Viva
ul. Kawęczyńska 16/39
03-772 Warszawa
SWIFT: GOPZPLPW
PayPal: pkdt.biuro@gmail.com
DOPISEK: Minia – dzielna mama

27 lipca, 2016

PRZEKAŻ 1,5% PODATKU

Twoje zakupy mogą pomagać

Ratujemy Zwierzaki

PomagamyZwierzakom

Zakupy internetowe poprzez

PAY PAL

My też szukamy domu!