Na szczęście sezon na kociaki 2019 w Zielonym dt PKDT minął! Ufff!!!

W tym roku pod opiekę weterynaryjną do Zielonego dt PKDT trafiło kilkanaście kociąt. Niektóre z nich mieszkały w domach tymczasowych zewnętrznych, inne w lecznicy. Wszystkie te dzieciaki zostały zebrane z ulicy czy ze wsi. Często w fatalnym stanie, bez matki, zabłąkane. Trzeba je było nakarmić, odpchlić, odrobaczyć, zaszczepić i zapewnić dach nad głową.
Niektóre z nich chorowały, a jak wiadomo najmniejszy pacjent jest najbardziej wrażliwy. Maluchy dostawały troskliwą opiekę i fachową pomoc lekarską: kroplówki, antybiotyki i suplementy. Odwdzięczały się powrotem do zdrowia, żywotnością i radością. Żywe srebro w malutkich ciałkach.
Wszystkie kociaki trafiły szczęśliwie do nowych domów. W adopcjach pomogła Viola Pi, Patrycja Ciesielska i lecznica weterynaryjna Vet Care na Pogórzu – podziękowania!.
Zielonemu dt PKDT zostały po tych dzieciakach zaległości finansowe. Prosimy zatem, abyście nam pomogli je spłacić, ponieważ w innym wypadku nawarstwią się kolejne problemy finansowe i udzielenie pomocy następnym potrzebującym zwierzętom nie będzie możliwe!
Prosimy o pomoc z dopiskiem: Zielone dt – kocięta
Pomorski Koci Dom Tymczasowy
ul. Kawęczyńska 16/39
03-772 Warszawa
NR KONTA: 89160014621030907900000026
SWIFT (kod BIC): PPABPLPKXXX
paypal: pkdt.biuro@gmail.com

11 stycznia, 2020

PRZEKAŻ 1,5% PODATKU

Twoje zakupy mogą pomagać

Ratujemy Zwierzaki

PomagamyZwierzakom

Zakupy internetowe poprzez

PAY PAL

My też szukamy domu!