Oto Musia – młoda kotka, która trafiła do domu tymczasowego po wielu nieprzyjemnych przejściach.

Jej opiekun stracił mieszkanie w wyniku eksmisji, a Musia została porzucona na ulicy. Walczyła o byt i schronienie w piwnicy z wolno żyjącymi kotami. W ciągu dnia przychodziła do ludzi, miziała się i liczyła, że ktoś ją nakarmi, przygarnie. Życie, które wcześniej wiodła nie wymagało konkurowania z innymi zwierzakami o miejsce i jedzenie; była kotem domowym.
W rezultacie trudów i choroby trafiła do lecznicy, a dalej po leczeniu do domu tymczasowego.
Mimo tych przykrych przeżyć kotka zachowała pogodne usposobienie, jest towarzyska i zabawowa. Do fikania koziołków i radosnych podskoków wystarczy jej wędka ze sznurkiem i odrobina uwagi. Jest wysterylizowana; korzysta z kuwety i nie drapie mebli. Niestety na razie nie toleruje innych kotów, zwyczajnie obawiając sie ich. W obecnym dt są dwie kotki rezydentki. Musia żyje w osobnym pokoju, ponieważ kotki sie nie tolerują. Ze stresu i leku potrafi powygryzać sobie sierść na grzbiecie, dlatego szukamy dla niej pojedynczego domu, bez innych kotów.
Może ktoś z Was zechce przyjąć pod swój dach ta cudna kocinę ? Kontakt: 797623968

Jeśli ktoś chce wspomóc Musie i pokryć koszty jej pobytu w szpitaliku, po zabraniu kotki z ulicy oto konto do wpłat; z dopiskiem: Musia
Pomorski Koci Dom Tymczasowy
ul. Kawęczyńska 16/39
03-772 Warszawa
NR KONTA: 89160014621030907900000026

Tytułem MUSIA

13 lipca, 2019

PRZEKAŻ 1,5% PODATKU

Twoje zakupy mogą pomagać

Ratujemy Zwierzaki

PomagamyZwierzakom

Zakupy internetowe poprzez

PAY PAL

My też szukamy domu!