Pchli targ, czyli mama i jej siódemka wspaniałych!

Kotka wraz z druga rezydentka niedawno zamieszkały w wynajmowanym domu na przedmieściach Gdyni (Pierwoszyno, gm.Kosakowo). W związku z kłopotami finansowymi swojej opiekunki i jej niezbyt troskliwym podejściem do zwierzat, kocica wraz z druga rezydentka wylądowały na ulicy.
Obie kotki miały przychówek; nie były wysterylizowane. Jedną kotką i jej dziećmi zajęła sie prywatna osoba, druga kotka miała trafić do schroniska. Ostatecznie kotka znalazła sie w zaprzyjaźnionej z PKDT lecznicy dla zwierzat. Nie byliśmy w stanie skazać kotki i jej 2-tyg. dzieci na klatkę w przepełnionym schronisku i zagrożające im tam śmiertelne choroby.
Kotka i maluchy są aktualnie pod opieka Zielonego dt.
Pomimo potwornych kłopotów finansowych domu tymczasowego i grożących dt kolejnych zadłużeń (kotka plus 7 grzdyli), wolontariuszka prowadzaca Zielone dt przyjęła podrzutki.
Prosimy Was o pomoc: wirtualna opiekę, karmę, podkłady, wpłaty na szczepienia matki i kociąt, odrobaczenia i całą weterynaryjną obsługę.
Za wszystko będziemy BARDZO wdzięczni!
Noszenie tych słodkich ciężarów wymaga dużych nakładów finansowych. Za półtora miesiąca maluchy zaczną szukać nowych domów, mama zostanie wysterylizowana i tez chętnie wyślemy ja na czyjeś kochające kolana.
Pomorski Koci Dom Tymczasowy
ul. Kawęczyńska 16/39
03-772 Warszawa
NR KONTA: 89160014621030907900000026
Z dopiskiem: Zielone dt – kocia rodzina

1 listopada, 2019

PRZEKAŻ 1,5% PODATKU

Twoje zakupy mogą pomagać

Ratujemy Zwierzaki

PomagamyZwierzakom

Zakupy internetowe poprzez

PAY PAL

My też szukamy domu!