PLAMKA POTRZEBUJE POMOCY

Środek miasta. Ruchliwa ulica. Samochód za samochodem. Z boku młoda kotka. Wrzeszczy wniebogłosy i pakuje się ludziom do samochodów. Jest chuda, sierść ma brudną, sterczącą, twardą jak szczotka ryżowa. Szybka decyzja. Zabieramy małą.

W takich okolicznościach pod naszą opiekę trafiła Plamka. Jest uroczą, bardzo przylepną kotką, jest towarzyska i spragniona kontaktu. Mizia się zawodowo, wącha zimnym nochalem, mruczy. Pręży grzbiet, wdzięczy się i zabiega o głaskanie. Szuka człowieka, poczucia bezpieczeństwa.

Plamka potrzebuje leczenia. Uszy łyse, przezroczyste, miejscami silnie zaczerwienione, rozdrapane. Zdjęcia zrobione telefonem nie pokazują tego w pełni. Potrzebne badania laboratoryjne i leki. Kicia mocno kaszle. Potrzebne rtg i antybiotyki. Potrzebna dobra pełnowartościowa karma, bo Plamka jest chuda jak szkielet. W lecznicy rzuciła się na jedzenie jak szalona. Próbowała jeść z dwóch misek naraz, mięso opędzlowała w minutę. Potrzebne suplementy na sierść, bo na razie jest dramatycznie. Takich „drutów” dawno nie widziałyśmy. Do kosztów dochodzą doby w szpitaliku. Nie mamy środków na to wszystko. Bardzo potrzebne jest Wasze wsparcie, żebyśmy mogli pomóc Plamce.

Obiecujemy się nią zaopiekować – wyleczyć, wygłaskać i znaleźć dobry dom. Błagamy o wpłaty, bez tego nie jesteśmy w stanie pomóc. Prosimy, pochylcie się nad losem samotnej, chorej kotki, która na ruchliwym poboczu szukała człowieka i pomocy.

 

 

12 2030 0045 1110 0000 0255 8070 (BGŻ)
Pomorski Koci Dom Tymczasowy
Fundacja Międzynarodowy Ruch na Rzecz Zwierząt Viva
ul. Kawęczyńska 16/39
03-772 Warszawa
SWIFT: PPABPLPKXXX
PayPal: pkdt.biuro@gmail.com
DOPISEK: Plamka

1 lipca, 2018

PRZEKAŻ 1,5% PODATKU

Twoje zakupy mogą pomagać

Ratujemy Zwierzaki

PomagamyZwierzakom

Zakupy internetowe poprzez

PAY PAL

My też szukamy domu!