Pomóż Babuni!

Tę biało-czarną kotkę ze Stoczni Nauta znamy już od 2011 r., kiedy to zaczęłyśmy pomagać kotom na Naucie. Kotka wolno żyjąca, dzika, jednak zawsze czekała na nas w tym samym miejscu, przy tzw. „drugim karmniku”, po wyłożeniu karmy od razu jadła obok ręki, nie przejmując się tym wcale, że stoimy obok.

Ze względu na wiek jest przez nas pieszczotliwie nazywana Babunią. 2 miesiące temu Babunię spotkałyśmy w innym miejscu stoczni niż zwykle, dała się dotknąć, pogłaskać, wziąć na ręce, od razu zauważyłam, że coś nie tak, była bardzo blada. Naciągnęłam skórę na karku – odwodniona.

Babunia odwodniona, wychudzona, wyziębiona, zrobiliśmy badania krwi, wyniki wyszły na początku fatalne. Koteczka ma apetyt, przytyła już troszkę, czuje się lepiej dzięki otrzymywanym lekom. Drugie badanie krwi wyszło już dużo lepiej. Trzecie badanie wyszło też już całkiem dobre ale kotka spędzi w klinice jeszcze trochę, musimy zrobić powtórne badania, wszystko to wymaga funduszy, których nie mamy, dlatego prosimy Państwa o pomoc. Jej długotrwałe leczenie i pobyt w szpitaliku będzie nas kosztował ponad 1000 zł!!! Pomożecie?

Darowizny prosimy kierować na nasze konto z dopiskiem “Babunia”

Pomorski Koci Dom Tymczasowy
Fundacja Międzynarodowy Ruch na Rzecz Zwierząt Viva
ul. Kawęczyńska 16/39
03-772 Warszawa
nr konta: 12 2030 0045 1110 0000 0255 8070 (BGŻ)
SWIFT potrzebny dla przelewów zagranicznych: PPABPLPKXXX
PayPal: pkdt.biuro@gmail.com

25 marca, 2018

PRZEKAŻ 1,5% PODATKU

Twoje zakupy mogą pomagać

Ratujemy Zwierzaki

PomagamyZwierzakom

Zakupy internetowe poprzez

PAY PAL

My też szukamy domu!