Porzucony Filon – koci szkielecik. Potrzebujemy środków, by mu pomóc.

filon0Filona porzucono na terenie firmy transportowej. Początkowo pulchny, lśniący i ufny, z czasem zmienił się w wystraszony szkielecik. Nie miał co jeść, był przeganiany. Noce spędzał na kołach tirów, w dzień nie mógł znaleźć sobie miejsca. Nauczył się uciekać, nie nauczył się walczyć o pokarm. Nasz wolontariusz próbował odłowić go przez dwa tygodnie.

W jeden z ostatnich zimnych wieczorów Filon znalazł sobie schronienie w otwartym samochodzie, właściciel zamknął drzwi. Olek czym prędzej udał się na miejsce. To była szansa, by kota złapać. Udało się! Filon trafił pod naszą opiekę.

Jest bardzo zabiedzony. Skóra odstaje, sierść brudna, pod palcami czuć każdą kostkę. Kręgosłup – tyle zostało z kota. Na zębach mnóstwo kamienia, kieł ułamany. Konieczna diagnostyka i leczenie. Filon jest wygłodzony, wygląda fatalnie, trzeba zrobić badania, porządek w pyszczku. Potrzebna dobra karma i opieka w szpitaliku.

Chłopak jest cudowny. Bardzo grzeczny, pozwala weterynarzowi zrobić przy sobie wszystko. Można go głaskać i przytulać. Ciepły kąt i miseczka z jedzeniem przyniosły mu wyraźną ulgę.
Prosimy o wsparcie dla Filona. Nie mógł tam zostać, chcemy go ratować, środków na opłacenie czegokolwiek brak.

12 2030 0045 1110 0000 0255 8070 (BGŻ)
Pomorski Koci Dom Tymczasowy
Fundacja Międzynarodowy Ruch na Rzecz Zwierząt Viva
ul. Kawęczyńska 16/39
03-772 Warszawa
SWIFT: GOPZPLPW
PayPal: pkdt.biuro@gmail.com
Dopisek: Filon

30 listopada, 2015

PRZEKAŻ 1,5% PODATKU

Twoje zakupy mogą pomagać

Ratujemy Zwierzaki

PomagamyZwierzakom

Zakupy internetowe poprzez

PAY PAL

My też szukamy domu!