Potrzebne budy! Kociaki nocują w śniegu!

budki1Jedna z naszych wolontariuszek od kilku lat sterylizuje kotki w Gdyni/Gdańsku. Wiola tylko w ostatnim roku zawiozła na zabiegi 107 kotek. W związku z akcją sterylizacji poznaje sporo stad dzikusków. Niestety, wiele tych kotów marznie. Nie mają bud.

Dostają jeść, znajdują się dobre dusze – koty nie chodzą głodne, mają opiekę weterynaryjną naszą/karmicieli. Nie mają gdzie spać. Latem – wiadomo – nie jest źle. Natomiast teraz wygląda to makabrycznie, koty mokre, skulone, na sierści sople lodu. Cieknie z oczu, przeziębienie jedno za drugim. Leżą w śniegu, kulą się pod samochodami. W miarę możliwości staramy się zabezpieczać stada. Jednak nasze fundusze nie pozwalają na zakup bud.

Ostatnio w jednym z miejsc postawiliśmy fantastyczną wielokocią budę. Zakupiła ją dla kociaków Pani Agnieszka z Warszawy. Zobaczcie na zdjęciach – cudo! Pani Agnieszko, bardzo,bardzo dziękujemy!

Marzymy, by postawić ich jeszcze kilka. Jedna kosztuje 250 złotych. Choć tam, gdzie jest najgorzej – gdzie nie ma żadnej otwartej piwnicy, altany, niczego.

Bardzo prosimy o pomoc, gdyby ktoś mógł wpłacić parę groszy, gdyby ktoś chciał zakupić domek, będziemy ogromnie wdzięczni! Mrozy okropne, gdy tylko spadła temperatura, mnóstwo zgłoszeń o zakatarzonych kotach, ciężko dyszących zwierzakach. Zabieramy koty z rozhulanym przeziębieniem i gorączką. Można temu zapobiec. Prosimy o wsparcie!

Dane do wpłat:
Pomorski Koci Dom Tymczasowy
Fundacja Międzynarodowy Ruch na Rzecz Zwierząt Viva
ul. Kawęczyńska 16/39
03-772 Warszawa
nr konta: 12 2030 0045 1110 0000 0255 8070 (BGŻ)
DOPISEK: budki

SWIFT potrzebny dla przelewów zagranicznych: GOPZPLPW
PayPal: pkdt.biuro@gmail.com

24 stycznia, 2016

PRZEKAŻ 1,5% PODATKU

Twoje zakupy mogą pomagać

Ratujemy Zwierzaki

PomagamyZwierzakom

Zakupy internetowe poprzez

PAY PAL

My też szukamy domu!